بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

استفانو پیولی: ما کمبود کیفیت داشتیم؛ رم شایسته صعود بود

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ | ۲:۱۳

میلان نه تنها موفق نشد شکست دور رفت مقابل رم را جبران کند، بلکه در المپیکو هم شکست خورد تا ماجراجویی آنها در لیگ اروپا به پایان برسد.

استفانو پیولی پس از بازی در گفتگو با اسکای ایتالیا گفت:

ما با تاسف این رقابت ها را ترک می کنیم. رم در مجموع دو بازی عزم و کیفیت بالاتری نشان داد و بنابراین آنها شایسته صعود بودند. ما قطعا کمبود کیفیت داشتیم. جدا از اینکه موقعیت های مهمی را خلق نکردیم، در بعضی موقعیت ها در محوطه جریمه حریف باید بهتر عمل می کردیم. باید از 10 نفره شدن آنها بیشتر استفاده می کردیم اما عزم و کیفیت لازم برای تغییر نتیجه را نداشتیم. ما شدت مناسبی در بازی نداشتیم. باید توپ را سریع تر به گردش در می آوردیم اما روی توپ های آخر دقت نداشتیم و کیفیت لازم برای گلزنی در موقعیت ها را نیز نداشتیم. 

از پیولی خواسته شد دو گل دریافتی میلان را آنالیز کند زیرا روی گل اول مانچینی زودتر از همه به توپ رسید و روی گل دوم نیز لوکاکو توانست گابیا را کنار بزند:

روی گل اول حرکت مانچینی را ندیدیم. روی گل دوم تعداد نفرات ما بیشتر بود و باید جلوی آن را می گرفتیم. همان طور که گفتم، باید اعتراف کنیم در سطح مورد انتظار بازی نکردیم. 

علاوه بر لیائو که انتقادات از او بالا بود، تئو هرناندز هم امشب نا امیدکننده ظاهر شد:

پس از چنین شکستی، نمی توان فقط در مورد نفرات که در سطح استاندارد خود نبوده اند، صحبت کرد. قضیه بیشتر از این ها است. رم خوب بازی کرد اما ما می توانستیم با نتایج بهتری این دو بازی را تمام کنیم و این کار را نکردیم زیرا در سطح بالایی بازی نکردیم. رم منظم و سازمان یافته بود. ما در فاز دفاع و حمله ناکارآمد بودیم. وقتی از موقعیت های کم، انقدر گل دریافت می کنید و 40 شوت دارید و فقط روی کرنر با ضربه گابیا به گل می رسید، یعنی کیفیت ما در حد خودمان نبود. 

دسته بندی ها : طرفداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *