بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

نتایج یک چهارم لیگ کنفرانس اروپا؛ حذف نماینده ترکیه و صعود بنفش‌ها در آرتمیو فرانکی

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ | ۱:۴۱

طرفداری | دور برگشت مرحله یک چهارم پایانی لیگ کنفرانس اروپا با برگزاری دیدارهای مختلفی در قاره سبز پیگیری شد تا چهره چهار تیم راه‌یافته به مرحله نیمه‌نهایی مشخص شود.

در دور برگشت مسابقات لیگ کنفرانس اروپا، نمایندگان ایتالیا و انگلستان خوش درخشیدند و به مرحله بعد صعود کردند. لیل و استون ویلا در چارچوب بازی برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ کنفرانس اروپا به مصاف هم رفته بودند که این بازی با برتری 2-1 باشگاه فرانسوی در 120 دقیقه همراه شد (3-3 در مجموع). با این حال، استون ویلا با برتری 4-3 در ضربات پنالتی راهی نیمه نهایی شد.

فیورنتینا هم با نتیجه 2-0 در بازی برگشت از سد ویکتوریا پلژن گذشت تا در مجموع نماینده فوتبال ایتالیا با همین نتیجه به مرحله نیمه‌نهایی لیگ کنفرانس صعود کند. پائوک در خانه با حساب 2-0 از کلوب بروژ شکست خورد تا با توجه به شکست 1-0 در خانه نماینده بلژیک، این کلوب بروژ باشد که در مجموع دو بازی رفت و برگشت با نتیجه 3-0 به مرحله نیمه نهایی صعود کند.

در آخرین دیدار برگزار شده دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ کنفرانس هم دو تیم فنرباحچه و المپیاکوس به مصاف هم رفتند که در پایان این بازی در وقت‌های قانونی با نتیجه 1-0 به سود نماینده ترکیه به پایان رسید تا دو تیم در مجموع به تساوی 3-3 برسند. در وقت‌های اضافی هم نتیجه تغییری نکرد تا در ضیافت پنالتی‌ها این المپیاکوس باشد که با حساب 3-2 به مرحله نیمه‌نهایی لیگ کنفرانس صعود کند. بونوچی در این بازی، آخرین پنالتی فنرباحچه را به هدر داد تا نماینده ترکیه از صعود به مرحله بعد بازبماند. عملکرد گلر المپیاکوس در ضربات پنالتی عالی بود و او به تنهایی موفق به مهار سه ضربه پنالتی تادیچ و جنگیز اوندر و بونوچی شد. دیدارهای مرحله نیمه‌نهایی لیگ کنفرانس اروپا

با پایان مرحله یک چهارم پایانی این رقابت‌ها، چهره چهار تیم راه‌یافته به دور نیمه‌نهایی مشخص شد. المپیاکوس، فیورنتینا، استون ویلا و کلوب بروژ، چهار تیم صعودکننده به مرحله نیمه‌نهایی هستند. بدین‌ترتیب در این مرحله استون ویلا به مصاف المپیاکوس می‌رود و فیورنتینا هم از کلوب بروژ پذیرایی می‌کند. استون ویلا – المپیاکوس فیورنتینا – کلوب بروژ

دسته بندی ها : طرفداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *