بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

فحاشی، سقوط و دیگر هیچ!

منبع : مشرق نیوز
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ | ۶:۱۳

سرویس ورزش مشرق- مرحله حذفی لیگ برتر بسکتبال تمام شد و تکلیف چهار تیم صعودکننده به مرحله نیمه نهایی مشخص شد اما در حاشیه این دیدارها، اتفاقاتی رخ داد که موجب تاسف و شرمساری است. فحاشی و ترسیم صحنه هایی که هیچ معنایی به غیر از مرگ اخلاق و اصول تربیتی اولیه نداشت، کار را به جایی رسانده که موجب اعتراض همه شده. اوج این اتفاقات نیز در دیدار تیم های کاله و ذوب آهن در آمل رخ داد که حتی امکان پخش تصاویرش هم وجود ندارد.

بیشتر بخوانید:

صبح به خیر آقای رئیس!

همه چیز علیه هوادار و رفاهش!

فکری برای این حیاط خلوت ها کنید!

اگرچه روی دادن این اتفاقات در شهرهای گرگان، آمل و … مسبوق به سابقه است اما این بار قضیه به گونه ای عریان و واضح بود که تعجب برانگیز است. اگرچه حساب هواداران واقعی بسکتبال از این موارد جداست اما فیلم ها نشان می دهد که این فاجعه محدود به معدودی نبوده و جوی فراگیر را تشکیل داده. رقابت آمل سندی است بر اینکه این ماجرا، عمیق شده و در حال به حاک سپردن ارزش های اخلاقی و رفتاری در ورزشی دارد که معروف به دانشگاهی و فرهنگی بودن است.

فحاشی، سقوط و دیگر هیچ!

این ماجرا نیازمند یک ریشه یابی همه جانبه و فراگیر است اما نباید از انفعال و تعلل فدراسیون بسکتبال بی تفاوت گذشت که موجب تشدید این وضعیت شده. این فدراسیون که به عملکرد و روند مدیریتی اش انتقادات گسترده ای وجود دارد، می بایست ورودی جدی به این ماجرا و به ویژه پرونده آمل داشته باشد تا ریشه این بی اخلاقی خشکیده شود؛ در غیراینصورت به سایر شهرها و ورزشگاه ها نیز تسری می باید و باید رسما مرگ اخلاق را در این ورزش اعلام کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *