بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

دایر: در تمرینات پوستکوعلو خبری از کارهای تاکتیکی نیست | پوستکوعلو: نمی‌دانم منظور اریک از کار تاکتیکی چیست

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ | ۱۹:۵۳

آنژ پوستکوعلو، سرمربی تاتنهام، از روش‌های تمرینی خود دفاع محکمی کرده و تاکید کرده که اریک دایر در ادعای خود مبنی بر عدم تمرکز تاکتیکی او برای رویارویی با حریفان، اشتباه کرده است.

طرفداری | به گزارش اسکای، دایر، ۳۰ ساله، در ابتدا در ژانویه به صورت قرضی تا پایان فصل به بایرن مونیخ پیوست و به هم‌تیمی سابق خود هری کین ملحق شد؛ اما باشگاه بوندسلیگایی در ماه مارس زمانی که او تعداد بازی‌های لازم ذکر شده در قراردادش را انجام داد، این انتقال را دائمی کرد. بایرن مونیخ که ۱۱ سال پیاپی قهرمان بوندسلیگا شده بود، به تازگی پس از قهرمانی بایرلورکوزن تحت هدایت ژابی آلونسو در لیگ داخلی آلمان، تاج و تخت را واگذار کرد. 

دایر با وجود آن ناکامی، از زندگی جدید خود در باواریا تحت هدایت توماس توخل، سرمربی سابق چلسی، لذت می‌برد. این مدافع اخیراً در مورد روش‌های مربیگری پوستکوعلو اظهار نظر کرده است.

دایر در مصاحبه با گری نویل در برنامه اورلپ گفت:

جالب است که او (پوستکوعلو) واقعاً هیچ کار تاکتیکی‌ای (در تمرین) انجام نمی‌دهد. آنچه او انجام می دهد این است که هر جلسه تمرینی از دوشنبه تا جمعه به گونه‌ای طراحی شده است که شیوه بازی مورد نظر او را نشان دهد. [آنتونیو] کونته را مثال می‌زنم؛ من می‌توانستم خواسته‌هایش را به صورت کورکورانه انجام دهم، اما ما کار تاکتیکی زیادی از دوشنبه تا جمعه با او انجام می‌دادیم. شما آنقدر تمرین می‌کردید که در ذهن‌تان نقش می‌بست.

وقتی صحبت‌های دایر به پوستکوعلو گفته شد، سرمربی اسپرز در واکنش گفت:

احتمالاً باید این را از اریک بپرسید؛ نمی‌دانم منظورتان از کار تاکتیکی چیست. هر کاری که ما انجام می‌دهیم بر اساس نحوه فوتبال بازی کردن ما تنظیم شده است؛ بنابراین برای من در واقع همه چیز کار تاکتیکی است. حالا چه روی خودمان کار کنیم، چه روی حریف تمرکز داشته باشیم. در واقع من می‌گویم ما هیچ کاری جز کارهای تاکتیکی انجام نمی‌دهیم. این تنها کاری است که هر روز انجام می‌دهیم. حتی در تمرینات آمادگی جسمانی هم سعی می‌کنیم سبک بازی خود را تمرین کنیم. اما من مصاحبه را ندیده‌ام، بنابراین مطمئن نیستم او به چه چیزی اشاره می‌کند. اگر منظورتان این است که آیا تمریناتی انجام می‌دهیم که در آن روی نحوه متوقف کردن حریف یا تخریب بازی آن‌ها کار کنیم، نه، ما این کار را انجام نمی‌دهیم. اما من فکر نمی‌کنم این تنها نوع کار تاکتیکی موجود باشد. فکر می‌کنم هر کسی که با ما تمرین می‌کند، به شما بگوید که تنها کاری که انجام می‌دهیم تمرین کردن به سبک بازی خودمان است. شاید این کار تاکتیکی نباشد، نمی‌دانم!

دسته بندی ها : طرفداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *