بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

پاکو خمز در مصاحبه با مارکا: دخترانم با گریه از من می‌خواستند ایران را ترک کنیم؛ امنیت بر پول مقدم است!

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ | ۱۵:۵۰

طرفداری | پاکو خمز پس از ترک ایران با روزنامه مارکا مصاحبه کرده است.

پاکو خمز تصمیم گرفت به صورت توافق از تراکتور جدا شود و به کشور خود بازگردد. روزنامه آاس در گزارشی تاکید کرده بود یکی از دلایل ترک ایران از سوی پاکو خمز و کادرفنی‌اش، مشکلات خاورمیانه است. خمز حالا در مصاحبه‌ای با مارکا به طور مفصل در مورد مسائل مختلف صحبت کرده است. 

پاکو خمز گفت:

شما نمی‌تواید تصور کنید، این دقیقا مانند قسمتی از یک فیلم بود. ایران کشوری است که برای ورود و خروج از آن به ویزا نیاز دارید. از زمان حمله ایران به اسرائیل تصمیم به خروج از ایران گرفتیم. آن روز و روز بعد حریم هوایی بسته بود اما پس از آن با باشگاه صحبت کردیم تا با پروازی به استانبول ایران را ترک کنیم. انتظار طولانی و سختی بود اما الان ما در خانه هستیم.

سرمربی اسپانیایی ادامه داد:

موضوع مورد بحث آرامش خاطر و روان است. دخترانم با گریه از من می‌خواستند که ایران را ترک کنیم و نمی‌توانستم هر روز آن‌ها را آرام کنم. زمانی که حمله اسرائیل به سفارت ایران انجام شد، به دنبال خروج از ایران بودیم. بحث مالی؟ اصلا چنین موضوعی مطرح نیست زیرا دو سال قرارداد ورزشی‌ام را بخشیدم و حالا در اسپانیا هستم. ما در لیگ برتر سوم بودیم و پروژه خوبی برای رشد داشتیم اما برای آرامش خود و خانواده‌ام، نیاز به ترک ایران داشتم. تراکتور همیشه فوق العاده بوده است و از زمان حضورم در این تیم هیچ‌وقت مشکل مالی نداشتم. هر بار که می‌خواستیم برویم ویزای ما را تنظیم می‌کردند و مالک باشگاه شرکت هواپیمایی دارد.

خمز گفت:

ایران مانند کشورهای دیگر نیست و قوانین سخت‌گیرانه‌ای دارد. هر زمانی که به تراکتور نیاز داشتیم، آن‌ها به ما کمک کردند. تنش چند روز اخیر بین اسرائیل و ایران شرایط را پیچیده کرد. امیدوارم هیچ اتفاقی رخ ندهد. ما مجبور شدیم تا فورا ایران را ترک کنیم. آرامش و امنیت مقدم بر ورزش یا پول است.

دسته بندی ها : طرفداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *