بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

وقتی مظلومی با پیش‌بینی‌ها مخالفت کرد؛ یادتان رفته استقلال ۹ امتیاز از پرسپولیس جلو بود ولی قهرمان نشد؟

منبع : خبرورزشی
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ | ۸:۰۵

چهار سال قبل در نیمه دوم فروردین سال ۹۹ این شایعه مطرح شد که با توجه به شیوع ویروس کرونا و لغو تمام مسابقات فوتبال در بخش وسیعی از جهان، احتمال دارد لیگ نوزدهم حرفه‌ای نیمه‌کاره رها شود و پرسپولیس به خاطر صدرنشینی از طرف فدراسیون تحت عنوان قهرمان معرفی شود ولی پرویز مظلومی روز ۲۶ فروردین آن سال در گفت‌وگو با خبرورزشی از چنین اتفاقی انتقاد کرد و گفت: اصلا نباید چنین کاری را انجام داد چون مسابقات زیادی باقی مانده و امتیازات فراوانی رد و بدل خواهد شد. یادتان رفته چند سال قبل همین استقلال هفته‌های پایانی فصل ۹ امتیاز از پرسپولیس بیشتر داشت اما در نهایت قهرمان نشد؟ باید اجازه بدهیم در صورت بهتر شدن شرایط، دیدارها برگزار شود.

پرویز مظلومی همچنین به وضعیت نابه‌هنجار مالی باشگاه استقلال در آن مقطع نیز اشاره کرد و گفت: مشکلات مالی استقلال حل نمی‌شود چون مدیران این باشگاه بر اساس روابط انتخاب می‌شوند و تا وقتی این حکایت برقرار باشد، داستان تغییری پیدا نخواهد کرد.

یادآور می‌شود لیگ نوزدهم از ابتدای تیر سال ۹۹ بدون حضور تماشاگران و با تدابیر شدید پزشکی دنبال شد و در نهایت پرسپولیس توانست قهرمان شود.

خبرورزشی‌گردی| مظلومی: یادتان رفته استقلال ۹ امتیاز از پرسپولیس جلو بود ولی قهرمان نشد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *