بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

استقلال – پرسپولیس؛ یک جام به بهای جان/ خودتان از این بیانیه‌های سخیف خجالت نمی‌کشید؟

منبع : خبرورزشی
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ | ۱۷:۰۹

رقابت‌های لیگ برتر از هفته بیست‌وسوم هم عبور کرد و بازی‌ها یکی پس از دیگری برگزار شدند. حالا مشخص شده که رقابت اصلی در صدر جدول، بین تیم‌های استقلال و پرسپولیس در جریان خواهد بود و به احتمال زیاد، دستِ یکی از این دو تیم به جام می‌رسد.

با این همه گروه رسانه‌ای هر دو باشگاه که از ابتدای لیگ شمشیر را از غلاف بیرون کشیده بودند، بار دیگر به جان هم افتادند و هر کدام با ادبیات خاص که دور از اخلاق و آداب حرفه‌ای‌گری در فوتبال است، نوشته‌هایی را منتشر کردند. منهای اتهاماتی که هر دو تیم به هم وارد کردند و متاسفانه هرگز از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به درستی متنبه نشدند، باید از بیانیه‌نویسان سوال کنیم خودتان از این وضعیت تاسف‌بار و نوشته‌هایی که منتشر می‌کنید، خجالت نمی‌کشید؟ واقعا زشت نیست این حجم از پرخاشگری در نوشتار؟

این فوتبال و جامی که سرانجام به یکی از تیم‌های لیگ برتری می‌رسد، این‌قدر ارزش دارد که حاضرید پا روی ادب و اخلاق بگذارید و تا این اندازه در ساحت فوتبال، انزجار تولید کنید؟ این نفرت‌پراکنی بی‌سرانجام چه منفعتی برای این باشگاه‌ها دارد؟ باشگاه‌هایی که هنوز نمی‌دانند از نظر مالکیت به کجا تعلق دارند و در نهایت کدام بانک دولتی آن‌ها را گردن می‌گیرد، اگر همین جام ناقابل را نگیرند به کجای فوتبال جهان برمی‌خورد؟ نکند جام گرفتن در فوتبال ایران بهای جان را دارد که همه از آن بی‌خبریم و شگفتا که همچنان غافل از این هستید که هنوز تن و بدن هواداران استقلال و پرسپولیس برای احتمال حذف از لیگ قهرمانان آسیا باید بلرزد!

فرض کنید این جام نه به استقلال برسد نه پرسپولیس و این وسط تیم‌هایی مانند سپاهان و تراکتور که شانس قهرمانی را هم به مقدار زیادی از کف داده‌اند از راه برسند و قهرمان لیگ برتر شوند؛ در این صورت شما چه خواهید کرد؟ آیا دنیا برایتان به انتها می رسد؟

در فوتبالی که افتخار آسیایی در آن به خواب و خیال شبیه شده، شما بر سر قبری ایستاده‌اید و گریه می‌کنید که جنازه‌ای در آن نیست. حالا تا می‌توانید بر سر و صورت خود بکوبید و بیانیه صادر کنید! خوشبختانه یا بدبختانه، هیچ احدالناسی هم جلودارتان نیست. ببینیم و بشنویم که به کجا می‌رسید و کدام قله آسیا را در این فوتبالِ بی‌افتخار فتح می‌کنید…

بیشتر بخوانید: پرسپولیس جواب استقلال را داد؛ درخواست از کمیته اخلاق و انضباطی! بیانیه پرطعنه استقلال علیه پرسپولیس؛ ۶ گل آفساید زده‌اید طلبکار هم هستید؟/ قهرمانی‌های کذایی‌تان فریاد همه را درآورده/ VAR را باید کشت، چه با لگد چه با مشت!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *