بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

تراکتور یقه استقلال را می‌گیرد/ پرسپولیس سر پیچ از استقلال سبقت خواهد گرفت/ فکر نمی کردم اوسمار بتواند تیم را جمع کند اما…

منبع : خبرورزشی
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ | ۱۴:۱۸

مرتضی کرمانی مقدم بازیکن اسبق پرسپولیس در گفتگو با خبرورزشی، درباره پیروزی این تیم مقابل ملوان اظهار داشت: من در همه این مدت نگران تیم ملوان بودم چون مطمئن بودم این تیم و سرمربی متعصبی که دارد ممکن است مانع حرکت خوب پرسپولیس در هفته‌های اخیر بشود. انصافاً تیم ملوان هم یک فوتبال فوق العاده را به نمایش گذاشت و اگر فشار بیش از حد تیم پرسپولیس نبود هیچ تیمی نمی‌توانست به آنها گل بزند. این پرسپولیس واقعاً راه افتاده و از خط دفاع تا نوک حمله تمام نفراتش مثل ساعت سوئیسی کار می‌کنند.

بازیکن قدیمی پرسپولیس درباره حضور دروازه‌بان جوان این تیم درون دروازه سرخپوشان خاطرنشان کرد: خدا را شکر که پرسپولیس یک دروازه‌بان خوب پشت سر بیرانوند داشت وگرنه در روزهای حساس این چنینی ممکن بود به مشکل بر بخوریم. رفیعی آینده‌دار است و ثابت کرده به غیر از برخی اوقات که در کارش عجله می‌کند در سایر موارد با تجربه عمل کرده و واکنش‌هایش خیلی خوب است.

کرمانی مقدم درباره خط حمله پرسپولیس گفت: این خط حمله همان خط حمله‌ای است که تیم پرسپولیس نیاز دارد. از وقتی آل کثیر برگشته و این بازیکن ازبکستانی (اورونوف) به جمع نفرات تیم اضافه شده تیم راه افتاده و موتور مهدی ترابی هم روشن شده است. وقتی پرسپولیس از وسط زمین به سمت دروازه حریف حمله می‌کند هیچ چیزی جلودارش نیست. عالیشاه هم با این سن و سال مثل جوان ۲۴ ساله می جنگد و فوق العاده است. واقعاً تیم ملوان دفاع خیلی خوبی داشت که توانست فقط یک گل از این بچه‌ها بخورد. اگر با همین دست فرمان جلو برویم و از همه رقبا سه امتیاز بگیریم قطعاً می‌توانیم استقلال را سر پیچ بگیریم و از آنها عبور کنیم. منظورم از سر پیچ بازی آنها مقابل تراکتور است.

کرمانی مقدم با اشاره به شکست تراکتور مقابل ذوب آهن تاکید کرد: تیم ذوب آهن تحت تاثیر استعفای هفته گذشته سرمربی‌اش با یک شرایط روحی روانی فوق العاده در تبریز به میدان رفت که توانست ۴ گل بزند وگرنه این تراکتوری که من در هفته‌های گذشته بازی‌اش را دیده‌ام تیمی نیست که به استقلال باج بدهد و مطمئن باشید استقلال جلوی تراکتور شکست می‌خورد. بازی در تبریز برای استقلال آسان نیست و آنجاست که به زمین سفت می‌خورد. تیم نکونام امتیاز می‌گیرد اما امتیاز گرفتن‌هایش فقط با دفاع کردن و این قبیل کارهاست. در واقع تنها تیمی که امروز در لیگ فوتبال بازی می‌کند پرسپولیس است که یک بازی تمام عیار را به نمایش می‌گذارد. استقلال فقط می‌رود تا به هر شکلی شده برنده شود.

پیشکسوت پرسپولیس در پایان افزود: با توجه به شوک جدایی یحیی گل محمدی و حضور اوسمار ویرا به شدت به این پرسپولیس امیدوار شدم تا دوباره مثل فصل قبل در هفته‌های آخر عنوان قهرمانی را از آن خودش کند و ثابت کند که شایسته‌ترین تیم برای کسب این مقام است. من خودم روز اول فکر می‌کردم ویرا نمی‌تواند تیم را جمع و جور کند اما حالا به این تیم به شدت امیدوار شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *