بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

فخری: یک ماه دیگر به ایران می‌آیم/ پاسخ مثبت دادم

منبع : خبرگزاری تسنیم
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ | ۹:۱۳
بدون تصویر

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علی پاکدامن، ملی پوش سابر کشورمان روز گذشته با انتشار تصویر خود و پیمان فخری سرمربی سابق تیم ملی کشورمان و نوشتن این متن که « یا راهی خواهیم یافت، یا راهی خواهم ساخت. بیا که منتظریم فخر شمشیربازی ایران» باعث شد تا موضوع بازگشت مجدد فخری به ایران برای هدایت تیم ملی بیش از گذشته قوت بگیرد. ساعتی بعد پیمان فخری نیز همین پست را بازنشر کرد. در کنار این موضوع، نحوه همکاری کریستن بائو و عدم حضور این مربی فرانسوی در کنار پیست مسابقات انفرادی علی پاکدامن نیز باعث نگرانی های زیادی شده بود و لزوم حضور یک پیمان فخری بیش از گذشته احساس می‌شد.وضعیت نگران کننده سابر/ پاکدامن در انتظار بازگشت فخری

 

پیمان فخری، سرمربی سابق تیم ملی سابر کشورمان در مورد بازگشت به تیم ملی شمشیربازی سابر ایران بیان کرد: فدراسیون شمشیربازی ایران با من تماس گرفت و درخواست همکاری داشت و من هم یک ماه است پاسخ مثبت دادم. مقدمات کار در حال انجام است تا به ایران بیایم و در کنار تیم ملی شمشیربازی سابر قرار بگیرم و کار را آغاز کنم. 

فخری در پاسخ به این پرسش که چه زمانی به ایران سفر می‌کند؟ گفت: احتمالا یک ماه دیگر به ایران می‌آیم و کارم را آغاز خواهم کرد.

او در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه تغییر تیم ملی سابر ایران در حال حاضر در فرانسه به سر می‌برد و تغییری در برنامه آنها ایجاد می‌شود یا خیر؟ گفت: با توجه به اینکه برنامه‌ریزی این اردو از قبل انجام شده بنابراین همانطور پیگیری می‌شود اما قطعا قبل از مسابقات قهرمانی آسیا اردوی فشرده‌ای را در ایران خواهیم داشت تا برای این مسابقات آماده شویم. پس از آن نیز اردوها به طور مستمر تا المپیک پاریس ادامه دارد. 

فخری در مورد وضعیت کریستین بائو که پیش از این فدراسیون اعلام کرده بود مربی تیم ملی ایران شده است نیز تصریح کرد: کریستین بائو از دوستان صمیمی من است و ارتباط نزدیکی با او دارم. خودم او را به فدراسیون ایران معرفی کردم اما با توجه به قراردادی که با کشورهای دیگر دارد، قطعا اینکه در بخش انفرادی در کنار بازیکنان ما باشد، امکان پذیر نخواهد بود. برای بخش تیمی هم به فدراسیون تمایل خود را اعلام کرده‌ام که اگر بخواهند می‌توانند با بائو نیز همکاری داشته باشند و او هم در کنار تیم باشد. 

انتهای پیام/

دسته بندی ها : خبرگزاری تسنیم
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *