بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

دو جانشین احتمالی برای دنی کارواخال؛ رئال مادرید هنوز دست‌به‌کار نشده است

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳ | ۱۱:۵۷

طرفداری | پست دفاع راست رئال مادرید طی سال های اخیر توسط دنی کارواخال بیمه شده است. با این حال بازیکن 32 ساله شده و رئال مادرید از مدتی قبل، چند گزینه را برای جانشینی او زیر نظر دارد.

به گزارش متئو مورتو، رئال مادرید همچنان وضعیت ترنت الکساندر آرنولد را زیر نظر دارد، اما واقعیت این است که تا به حال در مورد قرارداد او هیچ خبر جدیدی منتشر نشده است. دیر یا زود، لیورپول باید بداند برنامه های او چیست، این که آیا می خواهد قراردادش را تمدید کند یا جدا شود. در حال حاضر، آن ها هنوز صحبتی نکرده اند.

در گذشته اخباری هم در مورد علاقه رئال مادرید و اشرف حکیمی به همکاری دوباره گزارش شده بود اما هیچ خبری از مذاکره نیست، نه میان بازیکن مراکشی و رئال مادرید و نه میان این باشگاه اسپانیایی با پاری سن ژرمن. تمام تمرکز حکیمی روی پاری سن ژرمن و ادامه این فصل است، به خصوص لیگ قهرمانان اروپا. با این حال اشرف حکیمی به طور مرتب برای امور شخصی به مادرید می رود دوستان زیادی در آنجا دارد. 

بیشتر بخوانید:  رئال مادرید در اندیشه جذب اشرف حکیمی هشدار رئال مادرید به لیورپول؛ مشکلی با جذب رایگان ترنت الکساندر آرنولد نداریم! رئال مادرید متوقف نمی شود؛ ترنت الکساندر آرنولد هدف بعدی! 

دسته بندی ها : طرفداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *