بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

مربی نساجی: تحت فشار شرایط جدول هستیم؛ باید ملوان را ببریم

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ فروردین ۱۴۰۳ | ۲۱:۳۰

طرفداری | مصطفی صداقت در نشست خبری پیش از مسابقه تیم‌های نساجی مازندران و ملوان بندرانزلی گفت: فردا با تیم خوب ملوان بازی داریم. تیمی که وقتی بازی‌های این فصلش را مرور می‌کنیم متوجه کیفیت خوب‌ و بالای آن می‌شویم. 

جایگاه جدولی‌شان نشان‌دهنده کیفیت تیم است. این نسخه ملوان با کیفیت‌ترین ملوان چند فصل اخیر به حساب می‌آید و بابت نتایج و عملکردی که داشتند به آقای تارتار و همکاران‌شان تبریک می‌گویم. در بازی‌ها کاملا مشخص است که چه می‌خواهند و از بازیکنانی که دارند بهترین استفاده را در زمین انجام می‌دهند.

مربی نساجی خاطرنشان کرد: به هر حال ما هم نساجی هستیم و با حمایت هواداران تلاش می‌کنیم پیروز مسابقه باشیم.

 

صداقت، ادامه داد: شرایط جدول ما را تحت فشار گذاشته است. ما مجبور و محکوم هستیم که خوب بازی کنیم و نتیجه بگیریم. برنامه ما هم این است که بازی خوب و منسجمی داشته باشمی و از میدان سخت مصاف با ملوان در حضور هواداران پرشور دست پر برگردیم و سه امتیاز را بگیریم.

 

وی تصریح کرد:

امروز و دیروز تمرین خوبی را در حضور هواداران داشتیم. معمولا روال کار بر این است که تمرینات آخر تیم‌ها پیش از مسابقه پشت درهای بسته انجام شود. اما آقای الهامی آنقدر نسبت به هواداران ارادت دارد که ۲ تمرین آخر تیم را در حضور هواداران برگزار کرد.

مربی نساجی در پایان گفت:

انرژی که ما از هواداران می‌گیریم به همه مسائل دیگر می‌ارزد. امیدواریم که فردا هم با حضور پرشور خود این انرژی مثبت را به ما بدهند و به بازیکنان کمک کنند که اتفاق مورد نظر ما بیفتد و در پایان همه ما خوشحال باشیم.

دسته بندی ها : طرفداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *