بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

سعید دقیقی: تا پایان فصل از دیدن بازی شمس‌آذر لذت ببرید

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ فروردین ۱۴۰۳ | ۲۱:۲۱

طرفداری | سعید دقیقی در نشست خبری پیش از تقابل با ذوب‌آهن در فولادشهر، اظهار کرد: ذوب‌آهن تیم خیلی خوب با کادر فنی باسابقه در لیگ ایران است. فکر می‌کنم بازی زیبایی از آب دربیاید. هر دو تیم جایگاهی در جدول دارند که می‌توانند جایگزین یکدیگر شوند. اگر با پیروزی برای ما همراه شود دو پله صعود خواهیم داشت.

 

سرمربی شمس‌آذر قزوین افزود: پس از تعطیلات بازی رسمی نداشته‌ایم و کارمان در بازی‌ها ابتدا سخت خواهد بود. تمام تلاشمان این است بازی با کیفیتی ارائه داده و جایگاه پایین جدولی‌مان به سمت سقوط نرود.

 

او یادآور شد: به دنبال این هستیم که تیممان بازی باکیفیتی ارائه دهد و بازیکنانم خودشان را ثابت کنند. قول می‌دهم که تا پایان فصل از دیدن بازی شمس‌آذر لذت ببرید.

 

سعید دقیقی با بیان اینکه نمی‌خواهم درباره بازیکنانی که از تیم جدا شدند صحبت کنند، ادامه داد: بازیکن در فوتبال دنیا یک فاکتور تاثیرگذار است ولی از لحاظ کیفی و آماری در تمام بازی‌های نیم‌فصل دوم خوب بودیم. بازیکنانی که با تیم ما در لیگ برتر پخته شدند از تیم رفتند و بازیکنان کم‌تجربه به تیم اضافه شدند که زمان‌بر است. با این حال تمام توانمان برای ارائه کار باکیفیت خواهیم گذاشت. البته انگیزه  شرایط جدولی  فرم تیم‌داری مباحث مالکیتی و خود من قطعا تاثیرگذار خواهیم بود تا با افزایش انگیزه در نیمه بالایی جدول بمانیم. در نیم‌فصل اول هم در چنین شرایطی بودیم و به مرور بازیکنانمان همچون ستاره در لیگ معرفی شدند. چند بازیکن جدا شده و چند بازیکن جوان جایگزین شدند. ارائه مباحث فنی با بازیکنان جدید زمان می‌خواهد و امیدواریم ایم روند را به خوبی طی کنیم.

 

وی در ادامه صحبت‌هایش، اضافه کرد: از شما می‌پرسم. تیم شمس‌آذری که با منفی ۶ و منفی ۳ لیگ را شروع کرده و سابقه ۲، ۳ ساله در لیگ کشور دارد برای استانی که ریشه فوتبالی نداشته و در تلاش برای تمرکز بر اکادمی هسنیم، نتایج چگونه بوده است. به ایده‌آل رسیدیم ولی می‌توانیم خیلی بهتر از این باشیم. 

نسبت به بضاعت و شرایطمان توقع‌ها را بالا برده‌ایم. کمبودها را به چشم نیاورده و کار کردیم. اکنون نیز نگاهمان همانطور است. کار سختی برابر دیگر تیم‌ها داریم ولی قول می‌دهیم که همچون نیم‌فصل قبل و فصل پیشین لیگ ۱ فرم ایده‌آل‌تری از خود ارائه دهیم. رتبه تک رقمی در جدول نتیجه فوق‌العاده برای تیم ماست.

سرمربی شمس‌آذر معتقد است: اگر رتبه بالای ۸ را کسب کنیم، فوتبال ایران را سورپرایز کرده‌ایم.

 

او تاکید کرد: نکته اخلاقی این است که به شکلی بازی کنیم که تیم‌هایی که در کورس قهرمانی یا سقوط هستند متضرر نشوند و ما هم به این تعهد پایبند خواهیم بود؛ سال گذشته در سرنوشت تیم‌های سقوط کننده تاثیرگذار بودیم و امسال هم با توجه به مسابقاتی که با تیم‌های بالای جدول داریم، سعی می‌کنیم به اندازه بضاعت خودمان در سرنوشت قهرمان لیگ تاثیرگذار باشیم.

 

سعید دقیقی در پایان گفت:

فراز امامعلی محروم است و یک بازیکن سرما خورده داریم که نمی‌دانم به بازی خواهد رسید یا نه؛ شروع هر سالی نشان می‌دهد باید یک شیوه جدید از زندگی با هدف های بزرگ داشته باشید، امیدوارم بازیکنانم این موضوع را سرلوحه کار خود قرار دهند و فردا دست پر از زمین بازی خارج شویم.

دسته بندی ها : طرفداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *