بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

الگری: این یکی از جوان ترین ترکیب های تاریخ یوونتوس بود؛ در مسیر درستی برای هدفمان هستیم

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ | ۲:۰۵

یوونتوس در شکست 2-1 در خانه ناپولی، موفق نشد از موقعیت های خود استفاده کند. توپ ولاهوویچ به تیرک دروازه برخورد کرد و چند موقعیت عالی نیز توسط این تیم از دست رفت.

ماسیمیلیانو الگری پس از بازی در گفتگو با DAZN گفت:

بچه ها خیلی خوب بازی کردند. ما موقعیت های خوبی برای گلزنی داشتیم اما استفاده نکردیم. این بخشی از پروسه پیشرفت است تا بتوانیم در بازی های بزرگ تعادل بیشتری داشته باشیم. هنوز در رده دوم هستیم و 11 بازی باقی مانده تا به هدفمان برسیم. 

در غیبت رابیو و مک کنی، آلکاراز و میرتی هافبک های یوونتوس بودند:

آلکاراز در اولین بازی واقعی خود واقعا خوب کار کرد. میرتی تا همین جا 60 بازی برای یوونتوس انجام داده و تجربه بیشتری دارد. فکر نمی کنم ناپولی موقعیت های جدی زیادی داشت و در سوی مقابل ما از موقعیت ها استفاده نکردیم. ما همچنین بی دلیل اصرار داشتیم از مرکز حمله کنیم و توپ را به کناره ها نمی بردیم تا فضاها را باز کنیم. تاسف آور است که بدون امتیاز از اینجا می رویم اما تجربه بازی در چنین سطحی تفاوت را رقم می زند. باید در بعضی موقعیت های بازی را بازتر می کردیم. 

الگری در مورد ترکیب جوان یوونتوس در بازی امشب گفت:

این یکی از جوان ترین ترکیب های ابتدایی یوونتوس در تاریخ بود و این یعنی ما خوب کار می کنیم. هدف ما این است به این بازیکنان جوان کمک کنیم تا پیشرفت کنند تا برای فصل بعد آماده باشند. 

در حضور بازیکنان باتجربه ای مثل ساندرو و برمر، روی پنالتی، سه بازیکن ناپولی به سرعت برای ریباند حرکت کردند:

بیشتر از آنکه عصبانی باشم، ناراحت هستم. آنها از عقب تر از محوطه استارت زدند تا زودتر به توپ برسند و ما باید بهتر کار می کردیم. شزنی پنالتی بدی را سیو کرد. بهتر بود دفع او به کرنر برود. حالا یک بازی رو در رو با آتالانتا داریم و باید امتیاز جمع کنیم. 

ولاهوویچ در بازی با آتالانتا محروم خواهد بود. او امشب هم موقعیت خوبی داشت که استفاده نکرد:

فوتبال همین است. لحظاتی هست که شرایط به سود شما پیش می رود و گاهی شانس با شما یار نیست. ما باید فارغ از نتایج، روی عملکرد کار کنیم و بچه ها اصلا نباید نا امید شوند. ما در مسیری درست برای رسیدن به هدفمان هستیم. 

یوونتوس در نیمه نهایی کوپا ایتالیا هم حضور دارد. روز گذشته مدیر برنامه الگری گفت با وجود مالکان باشگاه، هر چیزی در مورد آینده الگری ممکن است. منظور او چه بود؟

اگر می خواهید منظور او را بدانید، دعوتش کنید و از او بپرسید. خیلی خوشحالم که مربی یوونتوس هستم اما هر سال در این مقطع این سوالات تکرار می شود و فقط موضوع الگری نیست. ما در مسیری درست در جهت هدفمان هستیم اما هنوز به اهدافمان نرسیده ایم. من فقط می توانم از بچه ها بابت کارهایی که تاکنون انجام داده اند، تشکر کنم و امیدواریم به باشگاه چیزی را بدهیم که فصل گذشته از ما گرفته شد. به سختی کار می کنیم و خواهیم دید چه می شود. 

دسته بندی ها : طرفداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *