بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

اعلام برنامه فلوریان ویرتس برای آینده از سوی پدر و ایجنتش

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۱:۳۳

طرفداری | در فصل فوق‌العاده‌ای که بایرلورکوزن پشت سر می‌گذارد، درخشش یک ستاره بیش‌تر از بقیه به چشم می‌آید و آن ستاره نیز فلوریان ویرتس جوان است.

بنابراین جای تعجبی ندارد که همواره شایعات و گمانه‌زنی‌هایی درباره آینده او وجود داشته باشد و باشگاه‌های بزرگ به او علاقه‌مند شوند. با این حال قرارداد این استعداد آلمانی در سال 2027 تمام می‌شود و هیچ بند فسخی نیز در آن گنجانده نشده که این باعث می‌شود احتمال باقی ماندن او در لورکوزن نیز بالا باشد.

به نقل از اسکای آلمان؛ حال هانس یواخیم ویرتس پدر و ایجنت فلوریان ویرتس درباره آینده پسرش صحبت کرده و مطابق چیزی که گفته، گویا این بازیکن قصد دارد تا سال 2026 در بایرلورکوزن بماند و سپس در فاصله یک سال مانده به پایان قراردادش تصمیم بگیرد از این تیم جدا شود یا قراردادش را تمدید کند. پدر ویرتس در این‌باره، گفت:

فلوریان تا سال 2027 با بایرلورکوزن قرارداد دارد که این مدت زمانی است که او تقریباً در اینجا سپری خواهد کرد. هیچ پاسخی برای اینکه چه اتفاقی می‌افتد، وجود ندارد. باید دو سال صبر کنیم و سپس خواهیم دید این مسیر به کجا می‌رسد.

همچنین به نظر نمی‌رسد ویرتس بخواهد خیلی زود از لورکوزن جدا شود و ترجیح می‌دهد گام بعدی در حرفه‌اش را با احتیاط بردارد. هانس یواخیم ویرتس، گفت: 

مدتی طول می‌کشد تا او بتواند در عملکردش ثبات داشته باشد. تنها در این صورت است که می‌توانیم درباره درجات بالاتر صحبت کنیم. 

پدر ویرتس سپس درباره ژابی آلونسو که این روزها بسیار از او تمجید می‌شود و تأثیری که او روی پسرش گذاشته، صحبت کرد و گفت: 

فلوریان بابت داشتن یک مربی مانند ژابی آلونسو بسیار خوش شانس است. او ویژگی‌های خوب زیادی دارد و با کل تیم، رفتار خوبی دارد. او یک مربی مناسب در زمان مناسب است.   

دسته بندی ها : طرفداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *