بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

اسبقیان: مردم حضوری معنادار پای صندوق‌های رأی دارند

منبع : خبرگزاری تسنیم
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۰:۴۵
بدون تصویر

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، محمد شروین اسبقیان که برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در مجموعه ورزشی شهید شیرودی حاضر شده بود، اظهار داشت: جامعه ورزش همراه با آحاد ملت قهرمان ایران در پای صندوق‌های رأی حاضر شدند؛ به‌ویژه در تهران و سالن شهید افراسیابی که هاشمی، وزیر انقلابی ورزش و جوانان به همراه رئیس کمیته ملی المپیک و روسای فدراسیون‌ها در انتخابات شرکت کردند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: من ابراز شادی می‌کنم و حس خوبی دارم. این یک حضور معنادار است که دشمنان انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی را ناامید می‌کند و باعث شادی دوستداران انقلاب اسلامی، امامِ شهدا و شهدای سرافراز ماست.هاشمی: امیدوارم نمایندگان مجلس بیشتر از گذشته به توسعه ورزش کمک کنند

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان با اشاره به نقش مجلس شورای اسلامی در وضعیت کشورمان تصریح کرد: قانون‌گذاری وظیفه اصلی نمایندگان مجلس است. امیدوارم نمایندگان در این دوره با تصویب قوانین خوب، برای پیشبرد اهداف نظام، آرمان های امام عزیز شهدا و خط فکری مقام معظم رهبری بتوانند به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی برسند.

اسبقیان، جوانان را مسئله مهم بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی دانست و گفت: توجه به جوانان، آینده ایران عزیز را تضمین می‌کند. با توجه به شرایط حاکم بر کشور و دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب برای معیشت مردم، نمایندگان باید روی این موارد اساسی و پیشرفت ایران عزیز تمرکز کنند. نمایندگان محترم خبرگان رهبری با بهره‌گیری از رهنمودهای رهبر انقلاب در موضوعات مختلف باید برای تصمیمات خوب، سیاست‌گذاری و تصمیم‌سازی کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *