بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

عکس| حمایت ویژه از مجیدی؛ نمی‌توانید او را مقصر بدانید

منبع : خبرانلاین
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ | ۹:۴۵

اتحاد کلباء روز گذشته در دیداری از هفته پانزدهم رقابت‌های ادنوک لیگ به مصاف البطائح رفت و با نتیجه دو بر یک تن به شکست داد. پس از این باخت، ابهامات زیادی درخصوص آینده فرهاد مجیدی در جمع ببرها مطرح شد و شایعاتی نیز در مورد احتمال پایان همکاری طرفین به گوش می‌رسید.

شب گذشته برنامه ابوظبی الریاضیة به بررسی این مسابقه پرداخت. احمد الحوری کارشناس اماراتی که در استودیو برنامه حضور داشت، به بررسی علل ناکامی کلباء و شکست این تیم مقابل البطائح پرداخت.

زمانی‌که مجری برنامه از علت شکست کلباء و ناکامی‌های این تیم پرسید، الحوری در جواب گفت: پاسخ سوال تو مشخص است. کلباء در 6 بازی اخیر خود در ادنوک لیگ پیروز نشده و فقط 2 تساوی نصیب آنها شده است. در این مدت که در مورد کلباء صحبت می‌کردیم، تمرکز بیشتر ما روی سرمربی بود که می‌گفتیم او خیلی از ترکیب ثابتی استفاده نمی‌کند.

کارشناس اماراتی ادامه داد: یک‌سری اتفاقات مانند بازی با البطائح رخ داد، مانند گل دوم. ما نمی‌توانیم اصلا فرهاد را مقصر بدانیم و از او بخواهیم که بیاید درباره علت دریافت این گل توضیح بدهد. شما همین گل دوم را ببینید، شما چگونه می‌توانید بگویید این گل تقصیر فرهاد است؟

وی با نشان دادن گل از روی مانیتورهای استودیو گفت: مدافعان مرکزی کلباء اشتباهات عجیبی داشتند و یک هدیه خیلی قشنگ را به مهاجم البطائح دادند و او دروازه را باز کرد. شما چطور می‌توانید فرهاد را بابت این گل بازخواست کنید؟ آنها در این فصل گل‌های زیادی را به این شکل دریافت کرده‌اند.

او صحبت‌هایش را اینگونه ادامه داد: ولی انتقادی که می‌شود از فرهاد کرد این است که چرا ترکیبش را تغییر می‌دهد و بازیکنانی که خوب بازی می‌کنند را از لیست خارج می‌کند. مطمئنا یک‌سری اتفاقات دیگر نیز رخ داده که به مربی مربوط نمی‌شود و ما نیز از آن خبر نداریم.

الحوری در پایان گفت: از ابتدای لیگ تا پیش از تعطیلی مسابقات، از مجیدی انتقاد داشتیم که از یک ترکیب ثابت استفاده نمی‌کند. البته تیم او بازی به بازی بهتر می‌شد. یعنی او ترکیب را عوض می‌کرد ولی عملکرد بهتری را از خود نشان می‌داد. ما جسته گریخته از او انتقاد می‌کردیم ولی با بازی‌های خوب، جواب ما را می‌داد اما بعد از جام ملت‌های آسیا این تغییرات دیگر جواب نداد و خیلی چیزها تغییر کرد.

1996439

1996442

1996444

1996443

1996441

۲۵۸ ۲۵۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *