بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

امید عالیشاه: روی شکم‌سیری بازی می‌کردیم؛ از زمان دلار ۳۸ هزار تومانی طلب داریم!

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲ | ۲۲:۰۵

طرفداری | امید عالیشاه پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس برابر ذوب‌آهن در میکسدزون با اشاره به اتفاقات قبل از بازی در رختکن اظهار کرد: هر دم از این باغ بری می‌رسد. شاهد برخی چیزهایی بودیم که فرهنگ اشتباه است‌. کی و چرا به توانایی تیم و بازیکنانمان شک کردیم و ناامید شدیم؟ به یکباره رختکن مهمان و میزبان تغییر می‌کند. سر در ورودی رختکن چند برگه خرافات بود که واقعا در شان ورزشکاران کشورمان نیست که شاهد آن باشیم. واقعا زشت و زننده است و امروز تاسف خوردم. امیدوارم دیگر این اتفاقات را نبینیم.

 

وی ادامه داد: خیلی خوشحالم با توجه به حساسیت جدول، سه امتیاز را گرفتیم اما متأسفانه از روی شکم‌سیری بازی کردیم. در برخی از فرصت‌ها می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم و باید زودتر ریشه‌یابی شود که چرا این اتفاق می‌افتد.

 

او با بیان اینکه چندین بار به باشگاه برای حل مشکل پیام دادیم ولی هیچ اراده‌ای برای حل دیده نشد، افزود: به عنوان کاپیتان پرسپولیس وظیفه دارم درباره مطالبات و معوقات بازیکنان صحبت کنم. از فصل گذشته حدود ۲۰ درصد، از فصل قبل‌تر ۱۵ درصد و ۳۵ درصد از آپشن‌ها طلب داریم. دلار دو سال پیش ۳۸ هزار تومان بود، ما هنوز دنبال همان پول هستیم. فصل پیش دلار ۴۰ هزار تومان بود ولی الان ۶۰ هزار تومان شده است. درباره این مسائل درون خانوادگی صحبت کرده‌ام ولی این حرف‌ها را برای هواداران زدم تا در جریان باشند. امیدوارم هر چه زودتر این مسائل حل شود.

 

او در پاسخ به سوالی که به ماجرای آب‌های آلوده و حواشی به وجود آمده اشاره داشت، یادآور شد: چیزی که اتفاق افتاده را نباید کتمان کنیم. تیم رسانه‌ای باشگاه اشتباه کرد و باید همان ابتدا فیلم می‌گرفت. نمی‌خواهم به گذشته فلاش‌بک بزنم ولی تیم رسانه‌ای باشگاه پرسپولیس اشتباه کرد و باید فیلم می‌گرفت. چطور می‌شود این همه سال که به اصفهان آمدیم رختکن مهمان مشخص بود و به‌یکباره عوض شد؟ تدارکات ذوب‌آهن کنار رختکن اتاق دارد و رفت‌وآمد داشتند. فیلم این نوشته‌ها را به شما نشان می‌دهم و آن را می‌بینید. شاید تغییر رختکن برای من سوء‌استفاده باشد ولی این چیزها کار زشتی است.

 

عالیشاه ادامه داد: یکسری افراد بیمار هستند، وگرنه ذوب‌آهن باشگاه ریشه‌داری است و امکانات خوبی دارد و حیف است این مسائل را ببینیم. آنها حتی 10 نفره هم به ما فشار می‌آوردند. بروید مشکلات را حل کنید و بازیکن بگیرید.

 

کاپیتان پرسپولیس با تاکید بر اینکه اظهاراتش به باشگاه ذوب‌آهن برنمی‌گردد، گفت:

آیا کسی بدون هماهنگی می‌تواند دعا در رختکن بگذارد؟ پرسپولیس هیچ‌وقت دنبال این حرف‌ها نیست. اگر پرسپولیس دنبال این حرف‌ها بود که این همه قهرمانی به دست نمی‌آورد.

دسته بندی ها : طرفداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *