بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

تاد بولی و پرداخت 225 میلیون پوند به برایتون طی 18 ماه!

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲ | ۲۱:۱۳

طرفداری | چلسی تحت هدایت تاد بولی به انتقال بازیکنان و اعضای باشگاه برایتون ادامه می‌دهد. آن‌ها پس از جذب سرمربی و بازیکنان مرغان دریایی، انتقال مدیران و استعدادهای تیم‌های پایه آن‌ها را دنبال می‌کنند. 

به گزارش میرر؛ چلسی به پرداخت 7.65 میلیون پوند برای انتقال دو بازیکن مستعد برایتون محکوم شده است. مطابق دستور دادگاه، آبی‌ها برای انتقال شومیرا موکا باید یک میلیون پوند با احتمال افزایش به 4.25 میلیون پوند به برایتون پرداخت کند. مرغان دریایی همچنین برای زک استورج، 3.15 میلیون پوند با بند پاداش 250 هزار پوندی به دست خواهند آورد. با نهایی شدن انتقال این دو بازیکن، چلسی در دوران مالکیت تاد بولی برای معامله با تونی بلوم 225 میلیون پوند هزینه کرده است؛ بیش از دو برابر هزینه ساخت ورزشگاه آمکس. چلسی سال گذشته با 115 میلیون پوند مویسس کایسدو را به گران‌قیمت‌ترین بازیکن بریتانیا تبدیل کرد و رابرت سانچز را نیز با 25 میلیون پوند به خدمت گرفت. پیش از این دو بازیکن نیز، مارک کوکوریا با 63 میلیون پوند راهی استمفوردبریج شده بود، هر چند انتقال 9 میلیون پوندی بیلی گیلمور به آمکس بخشی از این رقم را جبران کرد. 

چلسی پل وینستنلی از برایتون را به عنوان مدیر ورزشی به خدمت گرفت و اکنون جانشین او – سم جول – نیز قرار است به کادر مدیریتی آبی‌ها ملحق شود. تاد بولی همچنین 21 میلیون پوند برای غرامت جدایی گراهام پاتر پرداخت کرده بود. 

تونی بلوم؛ یکی از موفق‌ترین مدیران فوتبال انگلیس

دسته بندی ها : طرفداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *