بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

کنفرانس جنجالی محمد ربیعی؛ دستگاه‌های نظارتی به جنجال رختکن پرسپولیس ورود کنند؛ یا ثابت کنید، یا تهمت نزنید!

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲ | ۲۱:۰۵

طرفداری | محمد ربیعی در نشست خبری پس از شکست برابر پرسپولیس در فولادشهر، اظهار کرد: امروز تمام اتفاقات بد برای ما افتاد. در دقیقه ۸ پنالتی گرفته شد. در نیمه اول خوب توانستیم بازی را کنترل کنیم و بعد از گل بازی را تحت کنترل داشتیم. در نیمه دوم بهتر شروع کردیم اما در موقعیت حمله اخراجی دادیم و بیش از ۵۰ دقیقه ۱۰ نفره بودیم. به عقیده من جزو بازی‌های خوب ما بود.

 

طوی افزود: پرسپولیس تیم پرمهره‌ای است و نفرات تعیین‌کننده دارد. پس از اخراج بازیکنمان سعی کردیم به حریف کمتر فرصت بدهیم و کار را به انتهای بازی بکشانیم تا به ریسک کردن برسیم. به هر حال باید سریع خودمان را برای بازی بعد آماده کنیم.

 

سرمربی ذوب‌آهن ضمن تایید تفاوت سطح بازی تیمش با پرسپولیس، تاکید کرد: بضاعت ما همین است، از ۱۹ سهمیه بزرگسال ۱۷ بازیکن داریم. قبلاً اعلام کردم تیمی که در نیم فصل پنجم جدول شده باید تقویت شود. من با تمام وجود کار می‌کنم و بازیکنان هم امروز با تمام وجود کار کردند ولی بضاعت‌مان همین است. ما در نیمه دوم روی بازی اسلامی بازی داشتیم و می‌خواستیم پلن دوم‌مان را اجرا کنیم.

 

او ادامه داد: امروز شانس نداشتیم. در ۳ بازی اخیر مقابل پرسپولیس هم به این شکل نتایج رقم خورده است. در مسابقه امروز پنالتی و اخراج، در بازی رفت، آن اتفاق دقیقه آخر بازی افتاد و سال گذشته هم در رفسنجان پنالتی و اخراج دادیم که یک متر بیرون از محوطه جریمه بود و داور پنالتی گرفت. از ۴ بازی گذشته مقابل پرسپولیس در ۳ بازی با پنالتی باختیم. امیدوارم روند طوری باشد که یک جایی هم خوش‌شانسی هم نصیب ما شود.

 

ربیعی همچنین درباره اشکال عجیب در رختکن پرسپولیس درخواست کرد: همین جا خواهش می‌کنم تمام دستگاه‌های نظارتی کشور، فدراسیون فوتبال وارد عمل شوند و راستی‌آزمایی کنند و اگر چنین مساله‌ای وجود داشت اشد مجازات و برخورد را انجام دهند. اگر غیرواقعی بود باید تهمتی که زده شده پیگیری شود. سرمربی ذوب‌آهن با بیان اینکه اصلا از چنین چیزهایی اطلاع نداشتم و متعجب شدم، گفت: باید خیلی واضح راستی‌آزمایی شود که چه کسی این کار را انجام داده، تمام ورزشگاه ما مجهز به دوربین مداربسته است. به دلیل بارش برف و سرما از بازی با ملوان به این ورزشگاه نیامده بودیم. تمرینات تیم ما در زمین ملت بود و نیامده بودیم.

 

سرمربی ذوب آهن در پایان یادآور شد:

تیم ما با تمام وجود بازی کرد، مقابل پرسپولیس ۵۰ دقیقه ۱۰ نفره بازی کردن سخت است. پرسپولیس در نیم‌فصل بسیار خوب تقویت شده، ما نیز بازی خیلی خوبی کردیم و اگر کمی مهارت بیشتری در جلوی زمین داشتیم می‌توانستیم از فضاهایی که برای ما ایجاد شد استفاده کنیم. حتی بعد اخراج هم ۴ موقعیت گل داشتیم که در دادن پاس آخر اشتباه کردیم. از هواداران عذرخواهی می‌کنیم، می‌دانم که در هفته گذشته هم اتفاقاتی پیش آمد و خیلی‌ها خواستند که رابطه من را با هواداران و مردم اصفهان به هم بزنند، ولی می‌گویم که عاشق مردم اصفهان هستم و در سریع‌ترین زمان نتایج تیم جبران خواهد شد.

دسته بندی ها : طرفداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *