بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

جزئیات حمله به بازیکنان تراکتور با سلاح سرد/ سه نفر با قمه مجروح و به بیمارستان منتقل شدند +فیلم و عکس

منبع : مشرق نیوز
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۹:۲۵

سرویس ورزش مشرق – در شرایطی که اعضای تیم امید فوتبال تراکتور در حال نزدیک شدن به استادیوم محل برگزاری دیدارشان مقابل بعثت کرمانشاه بودند عده‌ای ناشناس با حمله به اتوبوس حامل اعضای تیم تراکتور، پس از خرد کردن شیشه‌های اتوبوس با قمه وارد آن شده و علاوه بر ضرب و شتم تعدادی از بازیکنان سه نفر را به شدت مجروح کردند.

اخبار رسیده از منابع موثق نزدیک به باشگاه تراکتور حاکی از آن است که شدت جراحت به قدری بوده که این سه نفر به بیمارستان منتقل شده و سایر بازیکنان همچنان داخل اتوبوس نشسته و در حال لرزیدن از سرمای شدید بودند.

نکته عجیب اینکه گروه حمله کننده به اتوبوس پس از ایجاد رعب و وحشت ساک لباس و استوک‌های بازیکنان را ربوده و شرایطی ایجاد کردند که این بازیکنان نتوانند در میدان مسابقه حاضر شوند.

جزئیات حمله به بازیکنان تراکتور با سلاح سرد/ سه نفر با قمه مجروح و به بیمارستان منتقل شدند +فیلم و عکس

شرایط تیم بعثت کرمانشاه در جدول رده‌بندی امیدهای کشور حاکی از آن است که در صورت شکست این تیم در مسابقه مقابل امید تراکتور احتمال سقوط این تیم به شدت قوت می‌گرفت لذا این اتفاق شرایط مبهمی را در حال حاضر ایجاد کرده است!

تعدادی از افراد همراه با تیم امید تراکتور ضمن ابراز تعجب از این اتفاق و نگرانی برای بازیکنان تیم از اتفاق «عجیب»‌تری هم خبر دادند!

جزئیات حمله به بازیکنان تراکتور با سلاح سرد/ سه نفر با قمه مجروح و به بیمارستان منتقل شدند +فیلم و عکس

یکی از مسئولان باشگاه تراکتور در این باره به مشرق گفت ظاهرا ناظر بازی با این ادعا که چون اتفاق در چند متری استادیوم رخ داده، از اعضای تیم امید تراکتور خواسته که با همان شرایط به ورزشگاه بروند و بازی را برگزار کنند. اما کادر سرپرستی و مربیگری تیم امید تراکتور با تشریح وضعیت بازیکنان و نبودن لباس ورزشی و مسابقه، این اقدام را غیر ممکن دانسته و به احتمال زیاد این مسابقه در تاریخی دیگر برگزار خواهد شد.

ناگفته نماند؛ اعضای این تیم فعلاً به داخل استادیوم رفته و در داخل ورزشگاه مستقر شده‌اند. چرا که به دلیل شکستگی شیشه‌های اتوبوس قادر به بازگشت نیستند چون سرمای شدید کرمانشاه مانع از حرکت اتوبوس در جاده خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *