بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

رضا درویش: عبور از سقف بودجه؟ بازیکن آنچنانی نداریم / ۸۰ میلیارد تومان به رادوشویچ پرداختیم

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲ | ۱:۴۹

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص فعالیت‌های نقل و انتقالاتی این تیم، توضیحاتی ارائه کرد.

طرفداری | رضا درویش روی خط یک برنامه تلویزونی آمد و در گفت‌وگویی درباره جدایی دو بازیکن از پرسپولیس، گفت: دو بازیکن خواستار جدایی بودند و کارهای جدایی شهاب زاهدی و نبیل باهویی انجام شد.

 

مدیرعامل پرسپولیس عنوان کرد: در ۱۲ سال اخیر جذب این تعداد بازیکن با این کیفیت شاید کمتر اتفاق افتاده باشد. در این مدت بازیکن ازبکستانی، قطری، آل کثیر، خدابنده‌لو و بابایی بازیکنانی بودند که جذب پرسپولیس شدند. دو بازیکن هم سرباز بودند.

 

وی افزود: شهاب زاهدی در دو-سه هفته اخیر بسیار مراجعه کرد و دنبال فسخ قرارداد بود و از نظر روحی و روانی آماده نبود. سرمربی تیم به من گفت وقتی دل بازیکن با ما نیست باید جدا شود. زاهدی با توافق مبلغی را به باشگاه داد و ما هم دنبال این مبلغ نبودیم و دوست داشتیم در خدمت وی باشیم.

 

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص سقف بودجه این تیمِ اظهار داشت: ما بازیکن آنچنانی نداریم تا از سقف بودجه بالاتر برویم. ۱۰ درصد برای نیم فصل اضافه کردند و درآمدی که از باشگاه‌های آسیا بود به سقف قرارداد اضافه شد. همچنین بحث آی‌تی‌سی بازیکنان حل شد و در پرداخت مالیات کار خیلی سختی مشکل داشتیم. به رادوشویچ ۸۰ میلیارد تومان پرداختیم تا پرونده‌اش بسته شود و ۱۱ میلیارد تومان مالیات او هم تسویه شده.

 

وی اضافه کرد: هفته پیش جلسه مفصلی با معاونان وزارت ورزش و زارعی داشتیم. جلسه خوبی بود و همه موارد را گوشزد کردند. خطر بیخ گوش ماست و خیلی اوضاع سختی است و باید تکلیف مالکیت را مشخص کنند. برخی مواقع دولت باید تصمیم بگیرد تا مالکیت مشخص شود. مجموعه ورزشی آزادی عزم ملی می‌طلبد و با این شرایط نباید برای عدم صدور مجوز حرفه‌ای در ماه‌های آینده تاسف بخوریم.

 

درویش یادآور شد: امیررضا رفیعی دروازه‌بان بسیار خوبی است و با داشتن بیرانوند کمتر مجال حضور به دروازه‌بان دیگر می‌رسد. رفیعی را از این هفته در زمین می‌بینید که چه دروازه‌بان خوب و سرحالی است و امیدوارم بتوانیم از این نیروهای خوب استفاده کنیم.

 

وی افزود: از محمد عمری شکایت کردیم. طبق دستورالعمل سازمان نظام وظیفه گفتند بازیکنان سرباز به جز میلاد سرلک که شهریور باید سربازی می‌رفت، می‌توانند تا پایان لیگ در تیم‌های خود باشند. متاسفانه بداخلاقی شد و عمری بدون اینکه به ما بگوید خودش را تحویل داد.

 

درویش گفت:

با مرتضی پورعلی گنجی صحبت کردم و بعد از سفر قرادادش را تمدید می‌کند.

دسته بندی ها : طرفداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *