بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

ژاوی: احساس تلخ و شیرینی دارم؛ شانس بارسلونا برای صعود 51 به 49 است

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲ | ۲:۵۳

ژاوی، بارسلونا را شایسته پیروزی مقابل ناپولی دانست.

طرفداری | دیدار تیم‌های ناپولی و بارسلونا در دور رفت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با تساوی 1-1 به پایان رسید. با وجود موقعیت‌های زیاد بارسا، ناپلی‌ها از تک‌فرصت خطرناک خود نهایت بهره را بردند تا همه چیز به اسپانیا کشیده شود. ژاوی در مصاحبه خبری بعد از بازی از نتیجه به دست آمده ابراز نارضایتی کرد و به تمجید از عملکرد روبرت لواندوفسکی در هفته‌های اخیر پرداخت. در ادامه صحبت‌های ژاوی را می‌خوانید: ناپولی 1-1 بارسلونا؛ نبض امید در ناپلِ خسته تپید بازی؟

ما خیلی خوب بودیم و موقعیت‌های زیادی ایجاد کردیم. لیاقت ما بیش‌تر از یک تساوی بود. چه با توپ و چه بدون توپ خیلی خوب بازی کردیم و هم‌چنین نظم خوبی هنگام دفاع کردن داشتیم. بازی مالکانه را به خوبی انجام دادیم و با پرس سنگین توپ را پس می‌گرفتیم. برنامه ما برای این مسابقه به خوبی پیش رفت و شایسته برد بودیم؛ اما متاسفانه نتوانستیم پیروز شویم. ما از پسِ سخت‌ترین کار که زدن گل اول بود بر آمدیم، اما پس از آن، بازی از کنترل ما خارج شد. در برخی از لحظات عجله کردیم و پختگی لازم را نداشتیم. اما در کل بازی خوبی بود.

ناپولی بازی بسیار خوبی از خود ارائه داد و کار را برای ما سخت کرد. ببینیم در بازی برگشت چه می‌شود. در بارسلونا هوادارانمان را خواهیم داشت و این موضوع به نفع ما است. هدف ما رسیدن به مرحله یک‌چهارم نهایی است.  احساسی که پس از تساوی در ناپل دارید؟ 

احساس تلخ و شیرینی دارم. ما باید بازی را می‌بردیم. خیلی حیف شد؛ تساوی هم نتیجه بدی نیست، اما خب ما خیلی بهتر بودیم. اگر در دیدار برگشت همین‌گونه بازی کنیم، می‌توانیم به دور بعد برویم. خیلی خوب بازی کردیم و واقعا پیروزی در چنگ ما بود. ناپولی در نیمه اول حتی یک موقعیت هم نداشت. پس از این‌که گل زدیم، نتوانستیم بازی را آرام و کنترل کنیم. 

باید جریان بازی را آرام می‌کردیم و سپس با صبر و حوصله و تسلط روی توپ نتیجه را 2-0 می‌کردیم. اما پس از گلی که زدیم، نتوانستیم توپ و میدان را کنترل کنیم. موثر بازی نکردیم و این مشکلی است که در تمام فصل با آن روبرو شده‌ایم. ناپولی در طول بازی فقط یک موقعیت داشت و از همان به گل رسید. لیگ قهرمانان اروپا همین است؛ در مسابقه‌ای که باید برنده شوید، به تساوی می‌رسید.  شانس بارسلونا برای صعود به دور بعد؟ 

فکر می‌کنم در بازی برگشت شانس ما کمی بیش‌تر است؛ 51 به 49.  بازی برگشت در مونتجوییک به جای نیوکمپ؟ 

همه ما دلتنگ نیوکمپ هستیم. مونتجوییک مثل نیوکمپ نیست. اگر بازی برگشت در نیوکمپ برگزار می‌شد، شرایط فرق می‌کرد.  عملکرد خوب لواندوفسکی در بازی‌های اخیر؟ 

لواندوفسکی ذاتا یک رهبر است. او در فرم بسیار خوبی قرار دارد و برای ما گلزنی می‌کند. لوا حسابی به ما کمک کرده است.   جدایی از بارسلونا؟ 

هنوز چند ماه تا پایان ژوئن باقی مانده اما فکر می‌کنم لازم بود این تصمیم را بگیرم. جدایی بهترین تصمیم برای من و خصوصاً برای باشگاه است. بارسلونا نیاز به تغییر دارد. 

دسته بندی ها : طرفداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *