بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

شجاع خلیل زاده: باخت ما در جام ملت‌ها دلایل فنی نداشته؛ فردوسی پور فوتبال ایران را نابود کرد

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲ | ۱:۳۳

طرفداری | شجاع خلیل‌زاده بازیکن تیم فوتبال تراکتور پس از شکست تیمش برابر پرسپولیس در جریان لیگ برتر فوتبال گفت: بازی خوبی مقابل پرسپولیس داشتیم. در این رقابت بدشانس بودیم اما به تیم حریف تبریک می‌گویم. فوتبال همین است و نشد که پیروز میدان شویم. به امید خدا بازی بعد بتوانیم جبران کنیم.

 

او در پاسخ به اینکه آیا خستگی جام ملت‌ها از تن بازیکنان تیم ملی درآمده است؟ به کنایه گفت: خیر هنوز در نیامده است.

 

شجاع خلیل‌زاده در واکنش به اینکه آیا در حین بازی درخواست تعویض داشتید یا خیر؟ با عصبانیت گفت: خیر. دفاع چپ تیم گفت که همسترینگ او درد می‌کند و به مربی گفتم که او را تعویض کند.

 

خلیل زاده ادامه داد: لطفاً خبرنگاران سوال درست را از خمس بپرسند. چه کسی گفته که من بازیکن را تعویض می‌کنم؟ من چه کاره هستم که کسی را تعویض کنم؟ بازیکن روی زمین قرار داشت و من این موضوع را به مربی گفتم.

 

خلیل‌زاده با واکنش تند ادامه داد: نمی‌دانم خبرنگاران دنبال چی می‌گردند؟ فوتبال بدون هوادار معنی ندارد و امیدوارم که هیچ تیمی هوادارانش محروم نشوند و بتوانند بازی تیم خود را از نزدیک دنبال کنند.

 

خلیل زاده ادامه داد: از هواداران تراکتور عذرخواهی می‌کنم که موفق نشدیم آنها را خوشحال کنیم. امیدوارم در ادامه فصل با نتایج خوب بتوانیم دل آنها را شاد کنیم.

 

او در واکنش به اینکه قلعه نویی نتوانست پاسخ‌های قانع‌کننده‌ای در مورد عملکرد تیم ملی در جام ملت‌های آسیا داشته باشد، گفت: صحبت‌های قلعه نویی در برنامه زنده کاملاً درست بوده است. زمانی که کی‌روش برای خود صحبت می‌کرد مگر کسی از خبرنگاران از او سوال می‌پرسید که حالا قلعه نویی را سوال و جواب می‌کنید؟ تمام خبرنگاران اینجا همگی کیروشی‌پور بودند. 

آن زمانی که کیروش ما را ۸ سال به تیم ملی دعوت نکرد، خبرنگاران کجا بودند که این سوالات را از او بپرسند؟ من دلم پر است و جلوی خودم را می‌گرفتم که صحبت نکنم.

 

کاپیتان تراکتور ادامه داد: باخت ما در جام ملت‌ها دلایل فنی نداشته است و این طبیعت فوتبال است. تیم تلاش خود را کرد اما نشد.

 

او در پاسخ به اینکه چرا در بازی با قطر اکرم عفیف ملی‌پوش قطر به راحتی از خط دفاعی ایران عبور می‌کرد؟ پاسخ داد: الان چیکار کنیم! اگر سوالی مربوط به من هست از من بپرسید تا جواب شما را بدهم.

 

او گفت: یک سری افراد از نظر منافع آنها در خطر بود. ۸ سال فوتبال درخشان من را آقای کیروش نابود کرد و یکی از خبرنگاران در مورد آن صحبت نکرد چرا که همه شما همگی منافعتان در آن بوده است.

 

مدافع تیم‌ملی با اشاره به میکروفن یکی از رسانه‌های حاضر در میکسدزون گفت: منافع آن‌ها در حمایت از کیروش بوده است. توهین نمی‌کنم چون مطمئن هستم.

 

خلیل‌زاده در واکنش به انتقادهای صورت گرفته در خصوص عملکردش در تیم ملی فوتبال گفت: این موضوع به شما ربطی ندارد و من نباید به شما جواب پس بدهم!

 

او در واکنش به سوال خبرنگار در مورد عملکردش گفت: تو نمی‌توانی به من بگویی که باید چه چیزی را جواب بدهم یا خیر و این موضوع به تو مربوط نمی‌شود!

 

شجاع خلیل‌زاده با عصبانیت و فریاد «جمله فردوسی پور با نگه داشتن کی روش 10 سال فوتبال ایران را نابود کرد!» میکسدزون خبری با همراهی کادر فنی تیم فوتبال تراکتور ترک کرد.

 

دسته بندی ها : طرفداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *