بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

حضور داور محروم ایرانی در کلاس AFC؛ آیا قانونی است؟

منبع : خبرورزشی
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ اسفند ۱۴۰۲ | ۲۲:۱۷

دربی رفت با حضور کمک داورویدئویی برگزار شد و از آنجایی که تنها موعود بنیادی فر مجوز قضاوت بازی با کمک داور ویدئویی را داشت این بازی را سوت زد. بعد از این اتفاق چند داور ایرانی در عربستان مجوز قضاوت مسابقات با حضور کمک داور ویدئویی را به دست آوردند و حالا قرار است سه داور دیگر این دوره را سپری کنند.پیام حیدری، بیژن حیدری و سید وحید کاظمی.

این سه داور ایرانی پایان هفته جاری عازم تاجیکستان می شوند و دوره قضاوت با حضور کمک داور ویدئویی را سپری می کنند. آنها بعد از دریافت این مجوز این شانس را خواهند داشت تا در بازی های آینده در ایران که با حضور کمک داور ویدئویی برگزار می شود، به عنوان داور برگزیده شوند که یکی از این بازی ها دربی است.

بیژن حیدری در هفته ای که گذشت مصاف آلومینیوم اراک با پرسپولیس را سوت زد که به زعم کارشناسان داوری یک پنالتی به سود پرسپولیس نگرفت و به خاطر این اشتباه بزرگ 4 هفته در بازی های لیگ برتر قضاوت نخواهد داشت. با این حال حضور او در کلاس کمک داور ویدئویی در  شهر دوشنبه بلامانع است و می تواند این مجوز را دریافت کند. لازم به ذکر است محرومیت داوران به خاطر سوت های اشتباه به طور رسمی از سوی فدراسیون فوتبال اعلام نمی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *