بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

وقتی قلعه‌نویی با بزرگان استقلال شدیدا درگیر شد؛ هیچ‌کدام غیرت ندارید/ رحمتی: احترام خودت را نگه دار/ حنیف: غیرت نداریم که این‌طوری حرف می‌زنی!

منبع : خبرورزشی
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ اسفند ۱۴۰۲ | ۲۲:۱۷

استقلالی‌ها در آخرین روز بهمن ۹۲ شکست سنگینی با نتیجه ۴ بر ۲ مقابل ملوان متحمل شدند و خبرورزشی در اول اسفند ۹۲ گزارشی از جنجال ایجادشده داخل رختکن استقلال منتشر کرد. پس از پایان مسابقه، امیر قلعه‌نویی که به‌شدت ناراحت بود و قهرمانی در لیگ سیزدهم را تا حد زیادی از دست رفته می‌دید با صدای بلند در داخل رختکن از شاگردانش انتقاد کرد و گفت «هیچ‌کدام شما غیرت ندارید»! این حرف فوق‌العاده باعث ناراحتی بازیکنان استقلال شد و حنیف عمران‌زاده بلافاصله در پاسخ گفت: اگر ما غیرت داشتیم که تو این‌طوری داخل رختکن حرف نمی‌زدی! امیرحسین صادقی هم گفت آقا این چه وضعشه؟ در تیم استقلال بازیکن متاهل داریم این حرف‌ها چیست که شما می‌زنی؟ مهدی رحمتی کار را از این فراتر گذاشت و گفت: آقای قلعه‌نویی! احترام خودت را نگه دار باید به همه ما احترام بگذاری. قلعه‌نویی که از این رفتار جا خورده بود به رحمتی گفت: اگر نگذارم چه می‌شود؟ کاپیتان اسبق آبی‌پوشان دوباره ادامه داد: باید احترام بگذاری. اگر نمی‌خواهی با ما کار بکنی به صورت کتبی به باشگاه اعلام کن تا طور دیگری تصمیم‌گیری شود. ما با انتقادات فنی مشکلی نداریم اما این طرز ادبیات درست نیست. در ادامه سیاوش اکبرپور و آرش برهانی هم اعتراض کردند تا کار حسابی بالا بگیرد و همان زمان صحبت بر سر این بود که این پنج بازیکن معترض کنار گذاشته می‌شوند.

البته چنین اتفاقی رخ نداد ولی قبل از پایان سال دوباره در یک بازی دیگر فضای رختکن متشنج شد و بلافاصله پس از پایان فصل مهدی رحمتی از استقلال رفت. امیرحسین صادقی ماند ولی در لیگ چهاردهم با قلعه‌نویی به مشکل خورد و البته امیر در استقلال نه در لیگ سیزدهم و نه در لیگ چهاردهم هیچ موفقیتی کسب نکرد.

خبرورزشی‌گردی| درگیری شدید قلعه‌نویی با بزرگان استقلال؛ هیچ‌کدام غیرت ندارید/ رحمتی: احترام خودت را نگه دار/ حنیف: غیرت نداریم که این‌طوری حرف می‌زنی!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *