بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

سرپرست سپاهان: امیدواریم در ریاض نتیجه مناسب را کسب کنیم؛ قربانی را با تایید مورایس فروختیم

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ اسفند ۱۴۰۲ | ۲۲:۰۱

طرفداری | منوچهر نیکفر، سرپرست باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در حاشیه تمرین آماده‌سازی تیم فوتبال سپاهان برای دیدار مقابل الهلال عربستان در لیگ قهرمانان آسیا، گفت: امیدواریم بازی خوبی از دو تیم الهلال و سپاهان ببینیم و امیدوارم سپاهان فرصت‌هایی که در بازی خانگی از دست داد و تیم برتر میدان بود، را در این بازی خوشحال کنیم و صعود کنیم.

 

او در خصوص شرایط سپاهان گفت: همه آمادگی کاملی دارند، تلاش کردیم امکانات را فراهم کنیم، بازیکنان انگیزه بالایی دارند تا دل مردم را شاد کنند، هواداران در بازی رفت حضور پیدا کرده و از تیم حمایت کردند، استقبال خوبی از سپاهان شد و امیدواریم بتوانیم با کسب نتیجه خوب، قدردان هواداران باشیم.

 همچنین سعی می‌کنیم مشکلات ورزشگاه نقش‌جهان برای هواداران را با همکاری مقامات اصفهان حل کنیم.

سرپرست سپاهان ضمن مقایسه دو تیم، ادامه داد: سپاهان از نظر بودجه تیم بسیار پایین‌تری از الهلال است اما از نظر توانایی‌های فنی در زمین چیزی کم نداشت، سپاهان فرصت‌های خوبی ایجاد کرد و امیدوار هستیم در ریاض نتیجه مناسب را بگیریم و دل هواداران را شاد کنیم.

 

وی با ابراز رضایت از میزبانی الهلال، افزود: میزبانی الهلال تاکنون خوب بوده است، سفیر ایران در عربستان و مقامات عربستان استقبال خوبی کردند؛ الهلال در نامه‌ای تشکر خود از میزبانی سپاهان را اعلام کرد و امیدواریم با دست پر از ریاض برگردیم.

 

منوچهر نیکفر در خصوص جدایی محمد قربانی از جمع شاگردان ژوزه مورایس، گفت:  در مورد جدایی محمد قربانی: اقدامات تیم با مورایس هماهنگ می‌شود، هیچ کسی حق تصمیم‌گیری در مورد مسائل فنی تیم را ندارد و این انتقال با نظر مورایس بوده و امیدواریم گزینه‌های مورد نظر مورایس را برای سپاهان جذب کنیم؛ این انتقال از لحاظ رقم بسیار مناسب بود و برای رضایت‌نامه یک میلیون یورو به سپاهان پرداخت می‌شود. باشگاه سپاهان حرفه‌ای است و خرید و فروش بازیکن نیز جزیی از این اصول حرفه‌ای است، آفرهایی برای بازیکن‌های دیگری داریم اما اقدام دیگری تا پایان فصل نخواهیم داشت؛ هر تصمیمی برای تیم فوتبال با نظر سرمربی خواهد بود.

 

او در پایان، اظهار کرد:

اظهارنظرهایی زیادی در فضای مجازی وجود دارد اما اظهارنظر سرمربی تیم به عنوان متخصص خبره واجب‌الامر است، با احترام به هواداران، نظر سرمربی مهم است، اگر بازیکنی روز بدی داشت، بازهم از وی حمایت کنند، هر بازیکن ممکن است روز خوب یا بد داشته باشد، همه بازیکنان با تمام وجود برای تیم تلاش می‌کنند.

دسته بندی ها : طرفداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *