بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

تذکر مهم کنفدراسیون فوتبال آسیا به فدراسیون فوتبال؛ پای سرخابی‌ها در میان است

منبع : خبرورزشی
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ اسفند ۱۴۰۲ | ۲۱:۱۱

فدراسیون فوتبال فصل گذشته در نامه ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا مالکیت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را دو وزارتخانه مختلف معرفی کرد اما بعدها مشخص شد این انتقال مالکیت انجام نشده است و چون کنفدراسیون فوتبال آسیا به این موضوع پی برده است، ممکن است جرایم برای تیم های استقلال و پرسپولیس و هم چنین فدراسیون فوتبال ایران در نظر بگیرد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا در نامه جدیدی که برای فدراسیون فوتبال ایران فرستاده است، تاکید کرده که مالیکت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس از هم جدا باشد. هم اکنون این دو باشگاه زیر نظر وزارت ورزش و جوانان فعالیت می کنند و اعضای هیات مدیره این دو باشگاه مشترکا با نظر وزارت ورزش و جوانان و سازمان خصوصی سازی انتخاب می شوند.

در صورتی که پیش از شروع لیگ نخبگان آسیا مالکیت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس از هم تفکیک نشود، این دو تیم شانس حضور در بازی های لیگ قهرمانان آسیا را از دست خواهند داد. این یک هشدار جدی برای تیم های استقلال و پرسپولیس و هم چنین فدراسیون فوتبال ایران است. بطوریکه اکنون هم این شایعه وجود دارد که کنفدراسیون فوتبال آسیا قصد دارد، بار دیگر فدراسیون فوتبال ایران و برخی از باشگاه ها را به دلیل عدم سلامت برخی مدارک ارایه شده جریمه کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *