بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

شوکه شدن ستاره لیگ برتری از تبدیل شدن خانه‌اش به مزرعه پرورش ماری‌جوانا!

منبع : خبرورزشی
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ | ۱۱:۰۱

یک باند خلافکار خانه یکی از ستاره‌های لیگ برتر انگلیس را تصرف کردند و مستأجر او را مجبور کردند که به آنها اجازه دهد در خانه ماری‌جوانا پرورش دهند. مستاجر که یک زن بوده مجبور بود تمام آن مدت در محاصره صدها گیاه زندگی کند. پلیس به خانه یورش برد و این بازیکن لیگ برتری به عنوان صاحب خانه متهم اصلی پرونده شناخته شد. اما در نهایت با ارائه مدارک لازم ثابت کرد که آن زمان در خانه سکونت نداشت و خانه در دست مستاجر بوده است. پلیس همچنین مستاجر را بدون هیچ اتهامی آزاد کرد.

نشریه سان به نقل از یک منبع آگاه نوشت: «این بازیکن صاحب خانه‌ای در شمال غرب است. یکی از اعضای خانواده‌اش این املاک را مدیریت می‌کند، اما هیچکدام باورشان نمی‌شد که پلیس یک مزرعه ماری‌جوانا در خانه پیدا کرده. پلیس گیاهان را از بین برد و بازیکن باید ثابت می‌کرد که در آن زمان شخص دیگری در خانه زندگی می‌کرد.»

شوکه شدن ستاره لیگ برتری از تبدیل شدن خانه‌اش به مزرعه پرورش ماری‌جوانا!

بر اساس قانون، تولید و نگهداری ماری‌جوانا جرمی است که می‌تواند تا ۱۴ سال حبس داشته باشد. صاحبان املاکی که شک و تردیدشان به این فعالیت غیرقانونی را گزارش نکنند می‌توانند مسئول شناخته شوند و با همان مجازات روبرو شوند.

تعداد مزارع ماری‌جوانا در خانه‌ها در حال افزایش است. در ماه ژوئن بیش از ۱۰۰۰ خانه مورد بررسی قرار گرفتند و گیاهانی به ارزش ۱۳۰ میلیون پوند کشف و ضبط شد و ۱۰۰۰ مظنون دستگیر شدند.

بیشتر بخوانید:

  • بستری شدن یک ستاره لیگ برتری در مرکز ترک اعتیاد برای استنشاق گاز خنده!/ تصاویر ستاره‌های روی گاز را ببینید!
  • باشگاه‌ها بازیکن معتاد را رد کردند!/ شروع تست اعتیاد به گاز خنده در باشگاه‌های فوتبال

دسته بندی ها : خبرورزشی
برچسب ها : ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *