بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

استقلال به ستاره‌اش ۱۵میلیارد تومان بدهکار شد/ قرارداد جدید این بازیکن فقط ۱۰۰میلیون تومان است!

منبع : خبرورزشی
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ | ۱۰:۳۰

ارسلان مطهری که جزو خوب‌های استقلال طی سال‌های اخیر بوده، ناگهان در لیست مازاد نکونام قرار گرفت و از این تیم جدا شد. باشگاه استقلال برای ثبت قرارداد میلاد فخرالدینی مجبور بود با یکی از بازیکنان لیست مازاد نکونام فسخ کند و به صورت یک‌طرفه قرارداد مطهری با استقلال فسخ شد و این بازیکن نیم فصل دوم را در تیم دیگری توپ خواهد زد. مطهری طلب زیادی هم از باشگاه استقلال دارد و حالا آبی‌ها باید پول این بازیکن را به صورت تمام و کمال پرداخت کنند.

نکته جالب توجه ماجرا اینجاست که مطهری اگر با تیمی قرارداد امضا کند و قرارداد نیم فصل دومش کمتر از قراردادش با استقلال باشد، باشگاه استقلال موظف خواهد بود که اختلاف رقم این دو قرارداد را به این بازیکن پرداخت کند. آنطور که شنیدیم ارسلان می‌خواهد دست به اقدام جالب توجهی بزند و با تیم جدیدش قرارداد ۱۰۰ میلیونی امضا کند.

در این صورت باشگاه استقلال باید چیزی حدود ۷ میلیارد و پانصد میلیون تومان به این بازیکن پرداخت کند. همچنین این بازیکن مبلغی در حدود ۷ میلیارد تومان از استقلال طلب دارد و این باشگاه مجموعا چیزی حدود ۱۵ میلیارد تومان باید به مطهری پول بدهند. رقمی که قابل توجه است و جدایی این بازیکن از استقلال هزینه زیادی را روی دست مدیران استقلال گذاشته است.

بیشتر بخوانید: ستاره استقلال به پرسپولیس پیشنهاد شد/ انتقال جنجالی در راه است؟

دسته بندی ها : خبرورزشی
برچسب ها : , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *