بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

همسر ایلکای گوندوعان: شایعه انتقال همسرم به بارسلونا را باور نمی‌کردم

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ | ۱۵:۵۷

طرفداری | قرارداد ایلکای گوندوعان با منچسترسیتی در سال 2023 به پایان رسید و این هافبک آلمانی به عنوان بازیکن آزاد راهی بارسلونا شد. تیم های زیادی خواهان جذب گوندوعان بودند اما در نهایت انتخاب این بازیکن، بارسلونا بود؛ انتقالی که همسر او روی آن تاثیر گذاشت.

سارا آرفی، همسر ایلکای گوندوعان یکی از عوامل اصلی نهایی شدن این انتقال بود. او سال ها تلاش می کرد که گوندوعان را برای انتقال به بارسا متقاعد کند تا زندگی در شهر بارسلونا را هم تجربه کند. تلاش سارا آرفی سرانجام نتیجه داد و ایلکای گوندوعان پس از 7 سال منچسترسیتی را به مقصد بارسا ترک کرد. به نقل از دیلی میل، آرفی مصاحبه جدیدی انجام داد و در مورد روند جدایی هافبک آلمانی از منچسترسیتی صحبت کرد. 

من شایعات خروج او از منچسترسیتی را باور نمی کردم. هر پنجره نقل و انتقالاتی، پیش من می آمدند و شایعات را برایم بازگو می کردند. خیلی ها به من پیام می دادند و می گفتند واقعا به ایتالیا برمی‌گردی؟ من هیچ کدام از این اخبار را جدی نمی گرفتم. اما همه چیز خود به خود اتفاق افتاد! نکته جالب اینجاست که من اخبار مربوط به بارسلونا را هم جدی نمی گرفتم. فکر می کردم چون شوهرم چندین سال در منچستر بوده، چنین اتفاقی رخ نخواهد داد. وقتی همه چیز انجام شده بود، ایلکای به من زنگ زد و گفت داریم می رویم. آن حرفش را هم جدی نگرفتم، نمی دانم شوکه شده بودم یا نه اما مدتی طول کشید که واقعا باور کنم از منچستر می رویم. 

دسته بندی ها : طرفداری

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *