بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

گزارش ماندی نایت راو 12 فوریه؛ د ش‍یلد/ اخبار WWE

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ | ۱۴:۴۵

طرفداری | ماندی نایت راو این هفته با یک بازی تگ تیم 3 مقابل 3 آغاز شد. چند بازی انتخابی دیگر برای رویداد الیمینیشن چمبر را شاهد بودیم و در مهمترین قسمت از شوی این هفته کودی رودز و سث رالینز سگمنتی مشترک علیه بلادلاین اجرا کردند. نیودی و جی اوسو vs ایمپریوم

کوفی کینگستون و لودویگ کایزر آغازگر بازی بودند و کایز یک ضربه زانو روی کوفی اجرا کرد و در ادامه این عضو نیودی بود که موفق شد با یک دراپ کیک و کلوزلاین حریف را نقش بر تشک کند. نوبت به جی اوسو و گونتر رسید که با تگ کردن به داخل رینگ بروند و در این لحظات کمی کار برای ایمپریوم دشوار به نظر می‌رسید. زیویر وود اقدام به اجرای یک نک بریکر کرد و سپس کوفی بود که با موفقیت بوم دراپ را اجرا کرد.

گونتر به بازی برگشت و مایه بوستون کرب را در اختیار گرفت که جی مانع او شد و سپس با یک سوپرکیک و ساموئن دراپ وینچی را هدف گرفت. رینگ جنرال با یک کلوزلاین به بازی برگشت اما اوسو به دنبال اجرای یک اسپیر چیزی نمانده بود که او را پین کند. نیودی به همراه جی اقدام به اجرای 1d کردند و سپس اوسو آن را با یک فراگ اسپلش همراه ساخت و به این ترتیب با پین کردن وینچی موفق به پیروزی در این دیدار شدند.

پرومویی از آندارده دیدیم که پس از 3 سال دوباره به WWE برگشته و به زودی در ماندی نایت راو از او بیشتر خواهیم شنید. بابی لشلی vs برانسن رید | انتخابی الیمینیشن چمبر

بابی لشلی در همان ابتدای کار مایه هرت‌لاک را در اختیار داشت، اما برانسن رید با بدل کردن حریف را به تیرک گوشه رینگ کوبید. رید، لشلی را بیرون رینگ نقش بر زمین کرد و به تبلیغات رفتیم. از تبلیغات برگشتیم، بابی با یک سوپلکس و اسپیر در گوشه رینگ به بازی برگشت و سپس رید اقدام به اجرای یک ضربه کیک و یک نک بریکر کرد. لشلی از اسپر جای خالی داد و سپس به دنبال اجرای یک اسپاین باستر سعی در پین کردن داشت که ناموفق بود.

برانسن رید یک سنتان خطرناک روی لشلی اجرا کرد و در ادامه هنگامی که از گوشه رینگ بالا رفته بود، لشلی به سراغ‌اش رفت، ابتدا او را بر تشک کوبید و سپس با یک اسپیر کارش را تمام کرد.

سمی زین در حال مصاحبه بود که تصویر ناکامورا روی نمایشگر بزرگ ظاهر شد. ناکامورا مدعی شد که سمی با فریب تماشاگران می‌خواهد ترحم آنها را بخرد، درست به مانند کودی رودز! در ادامه کشتی گیر ژاپنی از سمی خواست که برای مبارزه امشب خود واقعی‌اش را به رینگ بیاورد. سث رالینز سپر (شیلد) کودی رودز می‌شود

کودی رودز به رینگ رفت و به صحبت درباره مین ایونت بزرگ رسلمنیا آینده مقابل رومن رینز پرداخت. کودی بخشی از پادکست پت مکافی با حضور دواین جانسون را پخش کرد که در آن راک هواداران ناراضی کودی رودز را بچه ننه خطاب کرده بود. جمعیت در ادامه شعارهایی را علیه راک سر دادند.

کابوس آمریکایی در ادامه مدعی شد که راک دیگر “قهرمان مردم” نیست، بلکه او نیز به فردی بد ذات مثل رومن رینز بدل گشته است. رودز در ادامه گفت که انتقام آن سیلی‌ای که در کنفرانس رسلمنیا خورد را از راک خواهد گرفت و سپس آهنگ ورودی سث رالینز زده شد.

رالینز گفت که دلیل انتخاب کودی رودز مبنی بر بازی با رومن رینز را درک می‌کند و اینکه او باید خودش قصه‌ اش را تمام کند؛ قصه‌ای که علاوه بر او، پدر و هوادرانش را نیز شامل می‌شود. رالینز در ادامه مدعی شد که اگر کودی در رسلمنیا پیروز نشود، آینده‌ای در تاریک در پیش روی WWE خواهد بود.

ویژنری سپس از کودی پرسید که برنامه او برای جلوگیری از اتفاقی مشابه سال گذشته چیست و در ادامه پیشنهاد کمک به او را مطرح کرد. سث خودش را بابت آنچه رومن رینز امروز به آن تبدیل شده به خاطر سال‌هایی که در گروه د شیلد کنار هم بودند، مقصر می‌دانست و به ادعای او راک نیز درست به مانند رومن رینز است و بنابراین این اژدها اکنون دو سر دارد.

رالینز در پایان گفت که او سپر (شیلد) کودی در مقابل بلادلاین خواهد بود. با توجه به آنچه در تیزر رسلمنیا دیدیم، آیا این یعنی که سث و کودی مقابل بلادلاین در یک بازی تگ تیم قرار می‌گیرند؟ یا اینکه صرفا رالینز از کنار رینگ مراقب کودی خواهد بود؟ بک استیج | جاجمنت دی

جاجمنت دی در بک استیج بودند و دمین پریست سعی کرد به هر ترتیب آرتروث را قانع کند که او هرگز جزئی از جاجمنت دی نبوده و نخواهد بود و این بار به نظر آرتروث نیز قانع شد. جی دی مکدونا vs آرتروث

آرتروث سعی داشت قبل از بازی خود با میز تماس بگیرد تا از او درخواست کمک کند و در نهایت یک پیام صوتی برای او فرستاد. تروث کار با قدرت شروع کرد و پس از اجرای یک AA حریف را مجبور به خروج از رینگ کرد. به رینگ برگشتیم، تروث اقدام به اجرای فایو ناکل شافل کرد و سپس به دنبال حواس پرتی‌ای که دمین پریست در بیرون رینگ سبب شد، جی دی با اجرای دولین ساید موفق شد آرتروث را شکست دهد.

جاجمنت دی به آرتروث حمله کردند و سپس DIY همراه با صندلی هایی در دست به کمک تروث شتافتند. آیوار vs ال ای نایت | انتخابی الیمینیشن چمبر

 بازی در همان ابتدا به بیرون رینگ کشید و نایت چند مرتبه سر آیوار را به میز گزارش کوبید و سپس او را به حفاظ حائل تماشاگران کوبید. آیوار سپس نایت راو به دیوار حائل تماشاگران کوبید و به تبلیغات رفتیم. آیوار چیزی نمانده بود که به دنبال اجرای یک پاوربامب کار نایت را تمام کند اما ال ای نایت با یک اسلم و البو دراپ به بازی برگشت. نایت در گوشه رینگ اقدام به زدن چند ضربه کیک کرد و سپس دخالت والهالا اجازه زدن BFT را از او گرفت.در نهایت آیوار در اجرای دومسالت ناکام ماند و سپس نایت به دنبال اجرای یک BFT موفق به پین کردن او شد. مین ایونت | شینسکی ناکامورا vs سمی زین

این بازی به نوعی تکرار اولین بازی ناکامورا پس از پیوستن به WWE در NXT بود. ناکامورا به تحریک زین پرداخت و سپس به بیرون رینگ فرستاده شد و دوباره زین او را به داخل رینگ انداخت. سمی یک ضربه زانو زد و سپس پس از چند ضربه کیک اقدام به پین کردن که ناکام ماند.

زین اقدام به اجرای میچینکو درایور کرد، اما در پین کردن ناکام ماند. سمی در گوشه رینگ یک اکسپلودر سوپلکس زد و سپس درو مک اینتایر به کنار رینگ آمد و با پرت کردن حواس سمی زین باعث شد تا ناکامورا با زدن یک کینشاسا کار سمی زین را تمام کند.

درو قصد داشت بعد از بازی به سمی زین حمله کند که کودی رودز به کمک زین رفت و با یک کودی کاتر مک اینتایر را نقش بر تشک کرد و سپس با یک کراس رودز ناکامورا را نیز هدف گرفت و به این ترتیب ماندی نایت راو این هفته به پایان رسید.

دسته بندی ها : طرفداری

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *