بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

ترفند بارسلونا برای خرید دائمی فلیکس + عکس

بارسلونا به دنبال انتقال قرضی دو ساله و بند خرید 30 میلیونی فلیکس

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲ | ۱۶:۰۲
فلیکس ؛ بارسلونا به دنبال انتقال قرضی دو ساله و بند خرید 30 میلیونی فلیکس

ژوائو فلیکس را باید بازیکن دائمی بارسلونا دانست و این ستاره با یک برنامه ویژه دیگر به اتلتیکو باز نخواهد گشت.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

ژوائو فلیکس روزهای خوبی در اتلتیکو نداشت و به دلیل اختلاف نظر با دیگو سیمئونه و مشکلاتی که با سبک بازی اتلتیکو داشت، نیم فصل دوم فصل گذشته قرضی به چلسی رفت. باشگاه لندنی تمایلی برای خرید دائمی او نشان نداد و او به اتلتیکو برگشت اما در هیچ بازی دوستانه پیش فصل و بازی‌های ابتدایی فصل به میدان نرفت چرا که می‌خواست به بارسلونا برود.

انتقال قرضی او در نهایت انجام شد و ژوائو شروعی عالی هم در بارسا داشت هرچند که خیلی زود دچار افت شد.

ستاره پرتغالی اما در دو بازی اخیر توانسته بار دیگر برای بارسا بدرخشد و برابر پورتو و اتلتیکو گل‌هایی تعیین کننده زد. 17 بازی، 5 گل و 3 پاس گل، عملکرد ژوائو در بارسا بوده و ژاوی نسبت به حفظ او برای فصول بعد اصرار دارد اما در این راه بارسا با مشکل بزرگی روبه‌رو است.

تصور کنید ژوائو به همین روند ادامه دهد و تا پایان فصل گل‌های تعیین کننده دیگری هم برای بارسا بزند. طبعا اتلتیکو حاضر نخواهد شد با رقمی زیر 80 میلیون یورو ژوائو را به بارسا واگذار کند و این در حالی است که خزانه بارسلونا خالی است و بارسا نمی‌تواند رقم زیادی برای حفظ ستاره پرتغالی هزینه کند. یا بارسا باید ستاره‌ای بزرگ را بفروشد یا اینکه به روشی متوسل شود که زمانی اتلتیکو در مورد گریزمان به کار برد.

ستاره فرانسوی پس از دو فصل بد در بارسا قصد بازگشت به اتلتیکو را داشت و در نهایت با انتقال قرضی دو ساله و بند خرید یورویی این انتقال نهایی شد. اتلتیکو برای هر فصل 20 میلیون یورو به بارسا داد و گریزمان فصل گذشته به شکل قطعی برای اتلتیکو شد. این در حالی است که او با 120 میلیون یورو راهی بارسا شده بود و با یک سوم قیمت برگشت.

موندودپورتیوو امروز نوشته است که بارسا ابتدا به اتلتیکو پیشنهادی 30 میلیون یورویی ارائه خواهد کرد و اگر مخالفت شود، پلن B را فعال خواهد کرد. تمدید انتقال قرضی با بند خرید و پرداخت تمام دستمزد بازیکن. پیش‌بینی می‌شود بارسلونا بتواند از سال 2025 به حساب‌های مالی خود سر و سامان بدهد و در نهایت نیز بتواند با رقمی کمتر از 80 میلیون یورو ژوائو را دائمی از آن خود کند.

فلیکس ؛ بارسلونا به دنبال انتقال قرضی دو ساله و بند خرید 30 میلیونی فلیکس

بارسا خوب می‌داند که پس از شادی گل اخیر ژوائو رابطه او با هواداران اتلتیکو کاملا شکراب شده و او در ایده‌های سیمئونه نیز جایی ندارد. ژوائو بین هم تیمی‌های سابقش نیز محبوب نیست و مهم‌تر از همه اینکه خودش هیچ علاقه‌ای به بازگشت ندارد. همه این‌ها بارسا را در مذاکره با اتلتیکو دست بالا نگه خواهد داشت و به نوعی باشگاه مادریدی را مجاب به پذیرش خواسته‌های بارسلونا خواهد کرد.

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *