بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

راکت جوکوویچ به حراج گذاشته می شود + عکس

ابی دوهرتی راکت سال 2016 جوکوویچ را در حراجی قرار می دهد

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲ | ۱۸:۴۱
جوکوویچ ؛ ابی دوهرتی راکت سال 2016 جوکوویچ را در حراجی قرار می دهد

راکت نواک جوکوویچ در سال ۲۰۱۶ در یک حراجی به فروش گذاشته شد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

راکت نمادین نواک جوکوویچ از فینال اوپن فرانسه در سال 2016 در حراجی فروخته خواهد  شد و قیمت آن تایید کرد که یکی از با ارزش‌ترین یادگاری‌های تنیس در تمام دوران است.

جوکوویچ برای تکمیل یک گرنداسلم حرفه‌ای و تثبیت میراث خود به عنوان یکی از بهترین بازیکنان تمام دوران نیاز به قهرمانی در مسابقات آزاد فرانسه داشت.

پیروزی او برابر اندی ماری بریتانیایی در فینال پاریس توسط جوکوویچ به عنوان یکی از مهم‌ترین پیروزی‌های دوران حرفه‌ای او یاد می‌شود اما او راکتی را که جایگاه او را در میان بزرگان تنیس تضمین می‌کرد، حفظ نکرد.

جوکوویچ پس از قهرمانی این راکت به میان تماشاچیان پرتاب کرد که ابی دوهرتی به عنوان یک تماشاگر خوش‌شانس این راکت را گرفت. وی در این باره گفت:

جوکوویچ راکت را به میان جمعیت پرت کرد. من یک لحظه گفتم آه خدای من! چون دیدم راکت دقیقاً به سمت ما می‌آمد. آن به دست من برخورد کرد و روی زمین منحرف شد. به سمتش دویدم و پایم را روی راکت گذاشتم و دسته را محکم گرفتم.

جوکوویچ ؛ ابی دوهرتی راکت سال 2016 جوکوویچ را در حراجی قرار می دهد

این بانوی تماشاگر چندین سال راکت را در اختیار داشت تا اینکه تصمیم گرفت با فروش آن، پول نقد به دست آورد. حالا قیمت این راکت در حراجی فاش شده است.

انتظار می‌رود راکت با مبلغی بیش از 50 هزار دلار به فروش برسد البته مشخص شده این تخمین بسیار کمتر از ارزش راکت است. بنابراین قیمت فروش 107 هزار پیشنهاد شده است.

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *