بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

اخطار جدی به بازیکنان پرسپولیس : غرور شما را زمین نزند !

جواد منافی بازیکن پیشین پرسپولیس : سرخپوشان در دیدار مقابل الدحیل مغرورانه بازی نکنند و خود را از پیش برنده ندانند

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲ | ۱۰:۳۶
پرسپولیس ؛ منافی : سرخپوشان در دیدار مقابل الدحیل مغرورانه بازی نکنند

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است، اگر سرخپوشان در دیدار مقابل الدحیل مغرورانه بازی نکنند، می‌توانند با حمایت هواداران حریف قطری را شکست دهند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

جواد منافی درباره تساوی پرسپولیس مقابل النصر عربستان اظهار داشت:

با توجه به شرایط پرسپولیس در گروهش و همین‌طور شکست بازی رفت مقابل النصر، سرخپوشان بازی را با احتیاط شروع کردند و در دقایق ابتدایی بازی تحت تأثیر فضای ورزشگاه بودند. بعد از اخراج بازیکن النصر هم پرسپولیس احتیاط را کنار نگذاشت و ریسک نکرد. در نیمه دوم اما شرایط فرق کرد و پرسپولیس ترس را کنار گذاشت و بازی را در دست گرفت. برتری نفری برابر النصر بهترین فرصت بود که پرسپولیس شکست بازی رفت را جبران کند، ولی متأسفانه بازیکنان قدر فرصت‌ها را ندانستند و دو امتیازی تعیین‌کننده از دست رفت.

وی در ادامه با اشاره به مشکل پرسپولیس در گلزنی تصریح کرد:

در چنین بازی‌های دشواری که ممکن است در طول 90 دقیقه دو سه موقعیت صد درصد گلزنی به دست بیاید، بازیکنان باید بهترین استفاده را از موقعیت‌ها داشته باشند. مهاجمی ششدانگ و فرصت‌طلب همانند طارمی و یا علی علیپور، گمشده این روزهای پرسپولیس است. اگر این دو بازیکن در بازی با النصر در ترکیب پرسپولیس بودند، حتماً یک یا دو گل به ثمر می‌رساندند. به عقیده من پرسپولیس با مهاجمانی مانند شهاب زاهدی و نبیل باهویی که فقط پاسپورت سوئدی دارد، به جایی نمی‌رسد. این بازی بهترین فرصت بود تا پرسپولیس یک تیم عربستانی را در خانه و جلوی چشم هوادارانش شکست دهد، اما متأسفانه این اتفاق نیفتاد.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به این موضوع که تیمِ گل‌محمدی در دفاع‌های کناری فراز و نشیب دارد، گفت:

علی نعمتی پست اصلی‌اش دفاع وسط است و به اجبار در دو فصل گذشته در پست دفاع چپ بازی کرده است و خیلی نمی‌توانیم از او ایراد بگیریم. نعمتی در کارهای دفاعی خیلی خوب عمل کرده است، اما مشخص است بازیکنی که در پست غیرتخصصی‌اش بازی کند صد درصد نمی‌تواند در آن پست موفق باشد. متأسفانه وحید امیری هم در این مدت با مصدومیت روبه‌رو بوده است، وگرنه او می‌توانست ضعف‌های تیم در سمت چپ را برطرف کند. من وقتی بازی‌های پرسپولیس را نگاه می‌کنم برایم سؤال پیش می‌آید که چه اتفاقی افتاده که دانیال اسماعیلی‌فر در این فصل از روزهای اوجش دور است و در لیگ برتر و همین‌طور لیگ قهرمانان آسیا اُفت محسوسی داشته. اسماعیلی‌فر برابر النصر هم یک موقعیت گلزنی را از دست داد. بازیکن در پرسپولیس برای اینکه موفق باشد باید فُرم خوب خود را حفظ کند، در غیر این‌صورت خیلی زود کنار می‌رود.

منافی درباره درباره بازی حساس پرسپولیس مقابل الدحیل هم خاطر نشان کرد:

دیدار با الدحیل به نوعی بازی مرگ و زندگی است، پرسپولیس یک بازی بسیار مهم و سخت در پیش دارد و من از اینکه می‌بینم خیلی‌ها از پیش پرسپولیس را برنده این دیدار می‌دانند، ناراحت می‌شوم. در بازی روز سه‌شنبه هواداران پرسپولیس نقش خیلی مهمی دارند و باید با حضورشان در ورزشگاه آزادی جو بازی را برای حریف سخت کنند. پرسپولیس می‌تواند با کمک هوادارانش الدحیل را شکست دهد، اما اگر جلوی حریف قطری‌اش بخواهد مغرورانه بازی کند و خود را از پیش برنده بداند، به مشکل می‌خورد. من امیدوارم که پرسپولیس یکی از تیم‌های صعودکننده به مرحله حذفی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *