بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

زمان دادگاه رسیدگی به تخلفات مالی منچسترسیتی مشخص شد

برگزاری دادگاه رسیدگی به تخلفات مالی منچسترسیتی در سال 2024

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲ | ۷:۲۹
لیگ برتر ؛ برگزاری دادگاه رسیدگی به تخلفات مالی منچسترسیتی در سال 2024

لیگ برتر و منچسترسیتی بر سر تاریخی در سال 2024 به توافق رسیده‌اند که در آن باشگاه سیتی در مقابل یک هیئت مستقل در بزرگترین جلسه دفاعی در تاریخ لیگ برتر برای دفاع از اتهامات تخلفات مالی قرار خواهد گرفت.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

در جریان تحقیقات مستقل لیگ برتر درباره تعهد باشگاه‌ها به فرپلی مالی و قوانین قرارداد و مالیات در سال 2018، گروه تحقیقاتی این لیگ در ماه فوریه، سیتی را به 115 مورد نقض مقررات مالی متهم کرد و از آن زمان همه چشم انتظار تعیین تاریخ یک دادگاه برای شنیدن دفاعیات سیتی هستند.

حالا میل اسپورت فاش کرده است که تاریخ برگزاری اولیه این دادگاه برای اواخر پاییز 2024 برنامه‌ریزی شده است که کمی دیر به نظر می‌رسد. البته قابل درک است که روند بسیار محرمانه‌ای در حال حاضر در جریان است که اظهارات از شاهدان گرفته می‌شود و احتمالاً تا بهار آینده ادامه خواهد داشت.

اگر دادگاه به موقع برگزار شود، احتمالاً در تابستان 2025 حکم سیتی صادر خواهد شد. با این حال، تاخیرها ممکن است روند رسیدگی را بیشتر به عقب بیندازد و اگر هر یک از طرفین نتیجه نهایی را ناخوشایند بدانند، با درخواست تجدید نظر به زمان دادرسی اضافه خواهند کرد. اتهامات سیتی شامل ادعاهای مربوط به گزارش‌های مالی و عدم همکاری با تحقیقات لیگ برتر است که در سال 2018 آغاز شد. سیتی هرگونه تخلف را رد می کند. نتیجه این دادگاه در صورت محکوم شدن سیتی می‌تواند کسر امتیاز سنگین و یا حتی سقوط به دسته پایین‌تر باشد.

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *