بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

کنایه سنگین اسطوره پرسپولیس به مدیران سرخ ها

اسماعیل حلالی : پول مهاجم خارجی باید برای حفظ مهدی عبدی و عیسی آل‌ کثیر هزینه می‌‌ شد

نویسنده : پارس فوتبال ParsFootball.Com
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ آذر ۱۴۰۲ | ۸:۱۰
اسماعیل حلالی پیشکسوت پرسپولیس درباره این تیم صحبت کرد

اسماعیل حلالی پیشکسوت پرسپولیس گفت : به نظر من اگر قرار بود با این هزینه چنین بازیکنی جذب شود، این پول برای حفظ عیسی آل‌کثیر و مهدی عبدی صرف می‌شد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

اسماعیل حلالی پیشکسوت پرسپولیس درباره تساوی پرسپولیس در خانه النصر در چارچوب هفته پنجم از مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت:

پرسپولیس مقابل النصر هوشمندانه بازی و سعی کرد در کل بازی با تمرکز عمل کند. البته النصری‌ها هم بازی را خیلی خوب شروع کردند و موقعیت‌هایی داشتند و اخراج بازیکن این تیم یک مقدار باعث شد که تیم میهمان با احتیاط بیشتری بازی کند. متأسفانه پرسپولیس بعد از 10 نفره شدن النصر پلن خوبی نداشت و نتوانست از برتری نفری‌اش بهره خوبی ببرد. شاید این یک امتیاز در هفته آخر به کمک پرسپولیس بیاید، اما اگر کادر فنی سرخپوشان یک مقدار بیشتر ریسک می‌کرد می‌توانستند به برتری برسند.

وی ادامه داد:

پرسپولیس در هفته‌های گذشته با مشکلات زیادی روبه‌رو بود و شرایط این تیم به هیچ وجه قابل مقایسه با النصر نبود. وقتی نام بازیکنان خارجی این تیم برای مصاف با پرسپولیس را می‌بینیم و اینکه بازیکنی مثل تالیسکا خارج از لیست قرار می‌گیرد، این اتفاق نشان می‌دهد النصر چقدر ستاره در اختیار دارد. ویژگی پرسپولیس کار تیمی است و عملکرد این تیم وابسته به بازیکنی خاص نیست. پرسپولیس اگر درگیر حاشیه‌های داخلی خود نشود، تیمی مثل النصر هم نمی‌تواند این تیم را شکست دهد.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به مشکل گلزنی تیمِ گل‌محمدی خاطر نشان کرد:

وقتی بازی‌های سرخپوشان را در این فصل نگاه می‌کنیم، بزرگترین مشکل و ضعف این تیم در گلزنی است. پرسپولیس از کمبود یک مهاجم ششدانگ رنج می‌برد و در خیلی از بازی‌ها از این ناحیه ضربه خورده است. مهاجم خارجی پرسپولیس اصلاً شرایط خوبی ندارد و نمی‌تواند دردی از تیم دوا کند. به نظر من اگر قرار بود با این هزینه چنین بازیکنی جذب شود، این پول برای حفظ عیسی آل‌کثیر و مهدی عبدی صرف می‌شد. قطعاً این دو بازیکن کیفیت‌شان بیشتر از بازیکن خارجی پرسپولیس ناآماده است.

حلالی در پایان با انتقاد از اختلافات پیش آمده بین درویش و گل‌محمدی در این فصل گفت:

به نظر من این اختلافات خیلی بزرگ و عمیق نبود، اما برخی افراد منتظر هستند پرسپولیس دچار یک مشکل کوچک شود تا به تیم صدمه بزنند. به عقیده من فاصله گرفتن درویش و گل‌محمدی از هم روی کار فنی پرسپولیس تأثیر منفی می‌گذارد و باعث می‌شود بازیکنان و کادر فنی تمرکزشان از بین برود. اختلافات را باید با صحبت برطرف کرد. کادر فنی هر تیمی باید تمام فکر و ذهنش روی مسائل فنی باشد و نباید تمرکز سرمربی تیم بابت مسائل مالی و کمبود بازیکن به هم ریخته شود.

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *