بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

فولاد خوزستان 1 – 2 استقلال ؛ آواز قهرمانی شاگردان مجیدی در اهواز + سند

فولاد خوزستان 1 - 2 استقلال ؛ هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال ( دوره ۲۱ ) ؛ ورزشگاه شهدای فولاد

نویسنده : خبرگزاری فوتبال ایران ParsFootball
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۲۱:۴۴


تیم فوتبال استقلال از ساعت 19:45 امروز (شنبه) در چارچوب هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه شهدای فولاد اهواز به مصاف فولاد خوزستان رفت.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

دو تیم فولاد خوزستان و استقلال تهران صدرنشین لیگ برتر فوتبال ایران امروز از ساعت ۱۹:۴۵ روز شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ در هفته بیست و هفتم رقابت های لیگ برتر ( دوره ۲۱ ) در ورزشگاه خانگی فولاد در اهواز به مصاف یکدیگر رفتند.

بازی از هفته بیست و هفتم بیست و یکمین دوره رقابت‌های لیگ برتر
دوشنبه: 24/02/1401 ؛ ساعت: 19:40
ورزشگاه: شهدای فولاد اهواز / بدون تماشاگر
گروه داوری: محمد حسین زاهدی فرد / کمک ها: حسین مرادی – علی احمدی ؛ داور چهارم: کوپال ناظمی / ناظر: محمود رفیعی

ترکیب فولاد: شهاب گردان، عارف آقاسی، موسی کولیبالی، مهدی شیری، وحید حیدریه، آرش رضاوند، حمید بوحمدان، ساسان انصاری، آیاندا پاتوسی، محمدرضا عباسی و لوسیانو پریرا.

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، محمد دانشگر، رافائل سیلوا، عارف غلامی، زبیر نیک‌نفس، مهدی مهدی‌پور، صالح حردانی، ابوالفضل جلالی، کوین یامگا، امیرحسین حسین‌زاده و آرمان رمضانی.

شرح گل:

فولاد صفر – استقلال یک (دقیقه 53: امیرحسین حسین زاده): حرکت خوب استقلالی ها از سمت راست و ارسال صالح حردانی به امیرحسین حسین زاده رسید و این بازیکن با یک کنترل دیدنی و شلیکی فوق العاده زیبا و تماشایی، توپ را به تور دروازه گردان چسابند و گل نخست بازی را به ثمر رساند.

فولاد صفر – استقلال 2 (دقیقه 73: صالح حردانی): استقلال روی یک ضد حمله با تعداد نفرات بالا به سمت دروازه فولاد هجوم برد که پاس این بازیکن در سمت چپ به حردانی رسید. این بازیکن جوان با حرکتی در عرض، موقعیت شوت زنی را برای خود فراهم کرد و با شلیکی دیدنی توپ را به گوشه دروازه گردان فرستاد و گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

فولاد یک – استقلال 2 (دقیقه 93: علیرضا کوشکی): یک ارسال پشت مدافعین به شیمبا رسید و این بازیکن با یک کنترل سینه، توپ را برای ساسان انصاری مهیا کرد. پاس این بازیکن نیز درون محوطه جریمه به کوشکی رسید و این بازیکن با یک شوت محکم دروازه استقلال را باز کرد و اختلاف را به حداقل رساند.

 

لحظات حساس:
دقیقه 2: حرکت دیدنی حسین زاده از سمت چپ با ارسال زمینی این بازیکن به دهانه دروازه همراه شد و پیش از این گوین یامگا با دروازه خالی مواجه شود، عارف آقاسی به خوبی توپ را دفع و راهی کرنر کرد.
دقیقه 3: کرنر ارسالی مهدی پور به روی دروازه با برخورد به بازیکن فولاد در آستانه ورود به دروازه بود که این توپ به شکل بسیار خطرناکی از کنار تیرک دروازه راهی کرنر شد.
دقیقه 8: حرکت خوب ابوالفضل جلالی از سمت چپ با شوت این بازیکن همراه شد که توپ پس از برخورد به مدافعین فولاد راهی کرنر شد.

دقیقه 24: موقعیت نه چندان جدی برای فولاد به دست آمد که ضربه شیمبا را حسینی به راحتی از آن خود کرد.
دقیقه 35: ضربه سر عارف آقاسی را حسینی به راحتی مهار کرد.
دقیقه 37: روی یک حرکت خوب از سمت چپ، بازیکنان فولاد صاحب موقعیت شدند که پس از یک کش و قوس، توپ به سمت مخالف رفت که شوت زمینی و کم جان شیری را مدافعین استقلال دور کردند.
دقیقه 39: ارسال خوب جلالی از سمت چپ به روی دروازه با ضربه سر حسین زاده همراه شد که توپ او با برخورد به مدافعین فولاد دور شد.
دقیقه 42: ارسال ضربه کاشته فولاد به وسیله کولیبالی برگشت داده شد و توپ پشت محوطه جریمه به جلالی رسید که شلیک محکم این بازیکن از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 50: ارسال پشت مدافعین با اشتباه عارف غلامی همراه شد که ساسان انصاری در جدال بر سر توپ با سیدحسین حسینی برخورد کرد و گلر آبی ها که توانست با شیرجه ای دیدنی توپ را دور کند، روی زمین افتاد که زاهدی فر اعتقادی به خطا به روی حسینی نداشت.

دقیقه 57: شوت راه دور جلالی با اختلاف زیاد از کنار دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 64: ضربه ساسان انصاری با برخورد به مدافعین استقلال راهی کرنر شد.
دقیقه 65: ارسال خوب کرنر پاتوسی به روی دروازه استقلال با ضربه سر موسی کولیبالی همراه شد که توپ به شکل بسیار خطرناکی از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 81: یک ارسال به دهانه دروازه با ضربه برگردان و زیبای ساسان حسینی همراه شد که توپ به شکل بسیار خطرناکی از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 86: ارسال دیدنی آبشک به روی دروازه با عبور از دستان حسینی در تیر دوم به وحید حیدریه رسید که ضربه سر این بازیکن به شکل باورنکردنی از کنار دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 89: روی یک ضدحمله وریا غفوری درون محوطه جریمه صاحب توپ شد. پاس رو به بیرون او پشت محوطه جریمه به مهدی پور رسید که شوت این بازیکن با فاصله کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

بازی پس از ۶ دقیقه وقت اضافه به پایان رسید تا استقلال یک گام دیگر به قهرمانی این فصل لیگ برتر نزدیک شود.


خبر خوش برای کاربران پارس فوتبال: مشاهده هرگونه محتوایی اعم از خبر ، عکس و ویدئو برای کاربران پارس فوتبال نیم بها خواهد بود.

در اینجا در این باره بیشتر بخوانید


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.