بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

بارسلونا حول این ستاره تیمش را می سازد !

بارسلونا به دنبال آغاز پروژه تیم سازی بر محور دی یونگ

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۷ مهر ۱۴۰۲ | ۱۸:۳۵
بارسلونا به دنبال آغاز پروژه تیم سازی بر محور دی یونگ

مدیر ورزشی بارسلونا در صحبت با فرانکی دی‌یونگ به وی اطلاع داده که در پروژه جدید ورزشی باشگاه، اهمیت و ارزش بسیار بالایی دارد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

دکو، مدیر ورزشی جدید باشگاه بارسلونا، تماس‌هایی را برای تمدید قرارداد فرانکی دی‌یونگ، که در 30 ژوئن 2026 به پایان می‌رسد، آغاز کرده است. طبق ادعای اسپورت، هماهنگی بین دو طرف خوب و مطلوب است.

به این ترتیب اولین قدم‌ها برای تمدید ستاره هلندی برداشته شده است. پس از آسیب دیدگی این بازیکن از ناحیه مچ پا که در دیدار مقابل سلتا برایش ایجاد شد، او حالا زمان آزاد بیشتری برای فکر کردن به قرارداد جدید دارد.

دکو به ستاره هلندی اطمینان داده است که در باشگاه همه او را برای تیم یک مهره ضروری می‌دانند. طبق ادعای اسپورت، دکو به دی یونگ گفته است:

«تو سنگ بنای پروژه جدید بارسا هستی.»

مدیر ورزشی بارسلونا از تمایل باشگاه برای تمدید قرارداد با دی یونگ تا سال 2028 خبر داده و پاسخ مثبت ضمنی او را نیز گرفته است.

پس از اطلاع از تمایل ستاره هلندی برای تمدید، دکو با نماینده بازیکن، علی دورسون، تماس گرفته است. بارسا می‌خواهد هم به دی یونگ و هم به دورسون نشان دهد که هدف از تمدید، کاهش دستمزد برای رفع مشکل فرپلی مالی نیست بلکه به دلیل اهمیت بازیکن در ایده‌های کادر فنی، برای تمدید اصرار دارند.

ایده دکو این است که در ماه‌های آینده مذاکرات پیشرفت کند و او می‌خواهد پس از پایان بازار زمستانی کار تمدید نهایی شود.

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *