بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

پشت پرده جنجال جدید رامین رضاییان ؛ آقای ستاره حواست به جایگاهت هست ؟ + سند

رامین رضاییان : اسم تیم ما سپاهان اصفهان است نه سپاهان ایران!

نویسنده : Parsfootball Instagram Service
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۷ مهر ۱۴۰۲ | ۱۱:۳۹


رامین رضاییان ، ستاره سپاهان، در پیامی جنجالی خطاب به هواداران این تیم پیش از بازی خانگی حساس با الاتحاد گفت: اسم تیم ما سپاهان اصفهان است نه سپاهان ایران!

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

رامین رضاییان ، ستاره سپاهان، در پیامی جنجالی خطاب به هواداران این تیم پیش از بازی خانگی حساس با الاتحاد گفت:

صحبت برای روز دوشنبه، بازی با الاتحاد عربستان است. هواداران عزیز سپاهان، الان وقت این نیست که از پشت تلویزیون حمایت کنید. همه به استادیوم بیایید و استادیوم را پر کنید که از وقتی که ما برای گرم کردن به زمین می‌آییم، انرژی خوب به بچه‌ها بدهید و بازی خوبی داشته باشیم.

او در ادامه صحبتش گفت:

اسم تیم ما سپاهان اصفهان است نه سپاهان ایران! پس خودتان بیایید و از تیم شهرتان جوری حمایت کنید که ما کیف کنیم.

پی نوشت : مدافعِ تیم ملی است، اما درکی از منافعِ ملی ندارد. گوشی‌‌ به دست، صدایش را در گِلو انداخته و با غرور می‌گوید؛ اسمِ تیم ما سپاهان اصفهانه، نه ایران. چرا؟ چون او رامین است، با شخصیتی نمایشی. متمایل به جلب‌توجه و بی‌توجه به موقعیتی که دارد. با کنش‌های احساسی و رفتارهای نسنجیده که در آستانه‌ی جدالِ حساس نماینده فوتبال ایران با تیمِ متمول عربستانی برای خودی‌ها خط‌ونشان می‌کشد و تفرقه می‌اندازد. آقای رضاییان! اصفهان، بخشِ بزرگی از تاریخ پرشکوه ایرانِ ماست. پس به‌جای عوام‌فریبی و استفاده از این گزاره‌های هوادارپسند، به مباحثِ فنی بپرداز و با دوری از این اپیدمی، مانندِ یک بازیکن حرفه‌ای یا همان جنتلمنی که سعی در نمایشِ آن داری، رفتار کن.


خبر خوش برای کاربران پارس فوتبال: مشاهده هرگونه محتوایی اعم از خبر ، عکس و ویدئو برای کاربران پارس فوتبال نیم بها خواهد بود.

در اینجا در این باره بیشتر بخوانید

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *