بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

کنایه سنگین اسطوره پرسپولیس به ستاره های تیم یحیی

حمید درخشان : شاگردان یحیی گل‌ محمدی شایستگی برد مقابل النصر را نداشتند

نویسنده : پارس فوتبال ParsFootball.Com
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲ | ۱۲:۰۸
حمید درخشان پیشکسوت پرسپولیس درباره این تیم صحبت کرد

حمید درخشان پیشکسوت پرسپولیس گفت : ما پرسپولیس همیشگی را مقابل النصر ندیدیم به‌طوری که به هیچ وجه بازی شاگردان گل‌ محمدی طراوت و تحرک گذشته را نداشت در چهره بازیکنان پرسپولیس که نگاه می‌ کردیم اضطراب و استرس را می‌ دیدیم.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

حمید درخشان پیشکسوت پرسپولیس درباره شکست 2 بر صفر پرسپولیس مقابل النصر عربستان اظهار داشت:

ما پرسپولیس همیشگی را مقابل النصر ندیدیم به‌طوری که به هیچ وجه بازی شاگردان گل‌ محمدی طراوت و تحرک گذشته را نداشت. در چهره بازیکنان پرسپولیس که نگاه می‌کردیم اضطراب و استرس را می‌دیدیم و حریف هم بازیکنان باهوش و حرفه‌ای در اختیار داشت و از این موضوع به خوبی استفاده کرد و به پرسپولیس ضربه زد. سرخپوشان انگار که تحت تأثیر نام ستاره‌های النصر قرار گرفته بودند و اصلاً نتوانستند بازی‌های گذشته خود را تکرار کنند.

وی ادامه داد:

پرسپولیس مرکز زمین را در اختیار النصر قرار داده بود و عملاً در خط هافبک هیچ کاری نتوانست انجام دهد و بازیکنانی مثل سعید صادقی و میلاد سرلک حرکت مثبتی انجام ندادند. مصدومیت ترابی هم مزید بر علت شد و پرسپولیس را فلج کرد. متأسفانه در نیمه دوم و پس از اینکه پرسپولیس 10 نفره شد عملاً کنترل بازی از دست شاگردان گل‌محمدی خارج شد. تمام این موارد را که کنار هم بگذاریم نشان می‌دهد که پرسپولیس در ورزشگاه آزادی شایستگی بردن النصر را نداشته است.

«نبود یک مهاجم متخصص و گلزن در پرسپولیس همچنان به این تیم ضربه می‌زند.»، درخشان با بیان این جمله تصریح کرد:

در ترکیب ابتدایی پرسپولیس مقابل النصر، باز هم مهاجم نوک تخصصی بازی نمی‌کرد و این تیم در نزدیکی دروازه النصر کم‌تعداد بود. زمانی هم که شهاب زاهدی به جای ترابی به زمین آمد نشان داد اصلاً نمی‌توان روی این بازیکن حساب کرد و دیدیم که یک فرصت خیلی خوب را هم مقابل دروازه النصر از دست داد. مهاجم خارجی جدید هم مشخص نیست که چه شرایطی دارد، اگر پرسپولیس برای مشکل گلزنی‌اش چاره‌ای پیدا نکند، در این فصل به مشکل می‌خورد.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در پایان در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه سرخپوشان می‌توانند در ادامه لیگ قهرمانان موفق شوند یا خیر، گفت:

بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا خیلی سخت است و در این فصل با حضور ستاره‌های بزرگ دنیا کار برای پرسپولیس و تیم‌های ایرانی دشوار شده است، بنابراین سه امتیاز بازی‌های خانگی خیلی اهمیت دارد و شکست خانگی پرسپولیس مقابل النصر خیلی این تیم را عقب انداخت. البته به نظرم هنوز فرصت برگشتن برای بازیکنان پرسپولیس وجود دارد، به شرط اینکه بازی با النصر را فراموش کنند و دیگر امتیازی در ادامه مسابقات از دست ندهند.

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *