بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

مدیر پرسپولیس علیه استقلال سند رو کرد ؛ آبی ها سقف را رد کرده اند + سند

خبیری عضو هیات مدیره پرسپولیس : مسئولان استقلال برای خودشیرینی مشکلات را معطوف به باشگاه پرسپولیس می‌کنند ؛ اعتراف اخیر آقای خانی نشان می دهد سقف قرارداد استقلال 400 میلیارد تومان است

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲ | ۱۵:۵۷


خبیری عضو هیات مدیره پرسپولیس جواب انتقاد های خانی عضو هیات مدیره استقلال را داد و گفت : باشگاه استقلال خودش سرتا پا مشکل است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

حسین خبیری عضو هیات مدیره پرسپولیس به صحبت های خانی واکنش نشان داد و گفت :

باشگاه‌هایی که خودشان سر تا پا مشکل دارند، بازیکنان خودشان اعتصاب کردند و استوری می‌گذارند، پول امسال که هیچ حتی پارسال خودشان را هم هنوز نگرفته اند، برای خودشیرینی مشکلات را معطوف به باشگاه پرسپولیس می‌کنند. من خواهش دارم از سازمان لیگ و قنبرزاده که قرارداد تمام باشگاه‌های لیگ را منتشر کنند و اول از همه برای پرسپولیس را منتشر کنند تا مشخص شود که چه تیمی تخلف کرده است. به خانی عضو هیئت مدیره استقلال هم توصیه می‌کنم که مقداری سواد خودش را بالا ببرد و اگر نتواند ادعایی که کرد را ثابت کند حتما از او شکایت خواهیم کرد. ما ساکت نمی‌مانیم اگر کسی در مورد پرسپولیس صحبت کند.

وی ادامه داد:

 خود ایشان در مصاحبه اش ادعا کرده آقای خطیر 40 میلیارد پول آورده که اگر برای بدهی ها صرف نمی کردیم 10 درصد قراردادهای این فصل بازیکنان بوده. همین اعتراف آقای خانی نشان می دهد سقف قرارداد استقلال 400 میلیارد تومان است. جالب این که همین الان می‌خواهند بازیکن خارجی هم بگیرند که از سقف عبور کرده اند، به هرحال امیدوارم آقایان سواد فوتبالی خود را بالا ببرند و در مورد بقیه تیم ها اظهارنظر نکنند. چون ما اجازه نمی‌دهیم در امور پرسپولیس دخالت کنید و از مراجع قانونی آن را پیگیری می کنیم.


خبر خوش برای کاربران پارس فوتبال: مشاهده هرگونه محتوایی اعم از خبر ، عکس و ویدئو برای کاربران پارس فوتبال نیم بها خواهد بود.

در اینجا در این باره بیشتر بخوانید

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *