بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

سنگ تمام ویژه اسطوره استقلال برای پرسپولیس و گل محمدی

سیامک رحیم‌ پور : پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا روند خوب خودش را پیدا می‌ کند

نویسنده : پارس فوتبال ParsFootball.Com
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ | ۱۰:۵۵
سیامک رحیم‌ پور پیشکسوت استقلال درباره شکست پرسپولیس مقابل النصر صحبت کرد

سیامک رحیم‌ پور پیشکسوت استقلال گفت : اعتقاد دارم پرسپولیس در ادامه رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا روند خوب خودش را پیدا می‌کند، چون همیشه نشان داده که در تورنمنت‌ ها بازی به بازی بهتر می‌شود.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

سیامک رحیم‌ پور پیشکسوت استقلال درباره شکست تیم فوتبال پرسپولیس مقابل النصر در اولین هفته لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت:

تمام ارکان باشگاه پرسپولیس و هم فدراسیون فوتبال با بضاعتی که داشتند تمام تلاش خودشان را انجام دادند تا بتوانند میزبانی آبرومندانه‌ای انجتم دهند. بازی تیم فوتبال پرسپولیس تا قبل از اخراج میلاد سرلک تیم خوب بود، اما تیم با یک یار کمتر مشکلات تاکتیکی‌اش زیادتر شد.

وی افزود:

اعتقاد دارم پرسپولیس در ادامه رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا روند خوب خودش را پیدا می‌کند، چون همیشه نشان داده که در تورنمنت‌ها بازی به بازی بهتر می‌شود.

کارشناس فوتبال در مورد کیفیت این فصل مسابقات لیگ برتر خاطرنشان کرد:

یکی از مسائلی که در تیم‌های لیگ برتر کشورمان وجود دارد و در نتیجه مستقیما روی تیم ملی سرایت می‌کند، میانگین سنی بالای بازیکنان در تیم‌هاست. در ۴ هفته‌ای که مسابقات لیگ برتر برگزار شد، میانگین سنی بازیکنان که در ترکیب تیم‌ها وارد زمین شدند ۲۷ تا ۳۳ سال است. حقیقت این است وقتی میانگین سنی بالا برود و در زمان فشرده شدن مسابقات باعث مصدومیت بازیکنان خواهد شد.

وی ادامه داد:

در کشور‌های پیشرفته ابزار حفظ بازیکنان را در شرایط فشرده دارند، اما در فوتبال ایران این تجهیزات به روز را نداریم و بسیار عقب‌ هستیم‌.

رحیم‌ پور در خصوص بزرگترین مشکل فوتبال ایران خاطرنشان کرد:

کیفیت زمین‌های چمن ورزشگاه‌ها ما نیز استاندارد لازم را ندارد و دیدار پرسپولیس و النصر در لیگ قهرمانان آسیا نشان داد که در چه وضعیتی قرار داریم. مشکل عدم چمن مناسب در ورزشگاه‌های لیگ برتر فوتبال ایران به خاطر این است که تمامی هزینه‌ها را در یک سبد قرار داده و برای بازسازی چمن ورزشگاه بودجه‌ای در نظر گرفته نمی‌شود.

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *