بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

گل ها و مهارت های ناب جواهر جدید رئال مادرید + فیلم

گل ها و مهارت های برتر جود بلینگام در رئال مادرید

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۴۰۲ | ۲۲:۱۰


گل ها و مهارت های برتر جود بلینگام در رئال مادرید را شاهده نمایید.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

جود بلینگام هافبک انگلیسی در حالی به رئال مادرید آمد که تجربه بد انگلیسی ها باعث شده بود تا خیلی ها نسبت به هزینه 30+103 میلیونی برای خرید او مردد باشند اما این بازیکن خیلی زودتر از چیزی که خیلی ها تصور می کردند، در رئال مادرید جا افتاد.

آنچلوتی وقتی که فهمید مدیران رئال به خواسته اش در مورد خرید هری کین توجه نمی کنند، ایده ای جدید را پیدا کرد و سیستم رئال مادرید (که خودش با بی بی سی ابداع کرده بود) را پس از یک دهه به سیستم 2-1-3-4 قرار داد. در سیستم جدید، نقش جود بلینگام به شدت کلیدی بود چرا که به رابطی میان هافبک ها و خط حمله تبدیل می شد و در مواقع لازم نقش مهاجم کاذب را ایفا می کرد.

بلینگام در فصل گذشته در دورتموند چهارده گل زده بود و طبعیتا مدیران رئال مادرید روی او برای گلزنی حساب می کردند اما قطعا هیچ کس انتظارش را نداشت که بازیکن انگلیسی تا پایان هفته چهارم لالیگا با پنج گل به آقای گل مسابقات تبدیل شود!

آنچلوتی می دانست که باید به فکر راهکاری برای پر کردن جای بنزما از میان بازیکنان موجود در ترکیب کنونی باشد و با دیدن استعداد بلینگام در تمرینات فهمید که باید از این بازیکن بهره ببرد و فعلا نتیجه اش را گرفته است. هر پنج گل بلینگام در رئال مادرید در قامت یک مهاجم نوک و به خاطر جایگیری های او به ثبت رسیده است. جود در حال حاضر از نظر سبک بازی ترکیبی از زیدان و بکام در رئال مادرید بوده است. جود با میانگین کنونی به نظر می رسد که از 20 گل در رئال مادرید عبور کند و اولین فصلش در رئال کاملا شگفت انگیز باشد.


خبر خوش برای کاربران پارس فوتبال: مشاهده هرگونه محتوایی اعم از خبر ، عکس و ویدئو برای کاربران پارس فوتبال نیم بها خواهد بود.

در اینجا در این باره بیشتر بخوانید

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *