بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

اولین خرید زردپوشان انجام شد + عکس

رامی بن‌سبعینی را با قراردادی چهار ساله در دورتموند

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ | ۹:۳۸
دورتموند ؛ رامی بن‌سبعینی را با قراردادی چهار ساله در دورتموند

دورتموند، رامی بن‌سبعینی را با قراردادی چهار ساله به خدمت گرفت.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

دورتموند اولین خرید تابستانی خود را انجام داد و بن‌سبعینی 28 ساله را به عنوان بازیکن آزاد و با قراردادی چهارساله به خدمت گرفت. این ستاره الجزایری در دفاع چپ جانشین رافائل گریرو خواهد شد.

بن‌سبعینی گفت:

«لازم نیست چیز زیادی درباره دورتموند بگویم. جو خارق‌العاده زیگنال ایدونا پارک که تیم را به جلو هل می‌دهد، چیزی است که خودم به عنوان بازیکنِ تیم مقابل، احساس کرده‌ام. می‌دانم دورتموند چه ظرفیت‌هایی دارد. برای اینکه بخشی از تیم باشم لحظه‌شماری می‌کنم، تا برای بردن جام‌ها و تجربه جو خاص دورتموند بازی کنم.»

دورتموند ؛ رامی بن‌سبعینی را با قراردادی چهار ساله در دورتموند دورتموند ؛ رامی بن‌سبعینی را با قراردادی چهار ساله در دورتموند

مدت‌هاست که دورتموند بن‌سبعینی را زیرنظر دارد و مدیران باشگاه قصد داشته‌اند او را به خدمت بگیرند. تابستان گذشته گفته می‌شد این انتقال صورت خواهد گرفت، اما این امر میسر نشد تا اینکه با پایان قرارداد او، زردپوشان به سرعت وارد عمل شدند و این بازیکن الجزایری را جذب کردند.

بن‌سبعینی جانشین گریرو خواهد شد. مدافع پرتغالی پیشنهاد تمدید قراردادش را رد کرد و در پایان ماه جاری میلادی که بازیکن آزاد خواهد شد، به باشگاه دیگری خواهد پیوست. بن‌سبعینی جایگزین شایسته‌ای برای او خواهد بود و یکی از گلزن‌ترین مدافعان چپ بوندس‌لیگا به شمار می‌رود که قابلیت بازی به عنوان دفاع آخر در سیستم سه دفاعه را نیز دارد.

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *