بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

سرخپوشان به سرمربی اعتماد کامل دارند!

رومنیگه به توماس توخل اعتماد دارد و فکر می کند او بایرن مونیخ را به موفقیت می رساند

نویسنده : خبرگزاری فوتبال ایران ParsFootball Dot Com
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ خرداد ۱۴۰۲ | ۱۰:۴۶

رومنیگه رئیس باشگاه بایرن مونیخ به توماس توخل اعتماد کامل دارد و فکر می کند او می تواند تیم را به موفقیت بالایی در همه رقابت ها برساند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

هیاهوی پیرامون تصمیم مدیران بایرن مونیخ برای اخراج اولیور کان و حسن صالح حمیدزیچ همچنان در اطراف این باشگاه ادامه دارد. اعلام این خبر درست پس از کسب جام قهرمانی بوندسلیگا که به شکلی دراماتیک به بایرن تعلق پیدا کرد باعث شد که موجی از انتقادات علیه مدیران این باشگاه به راه بیفتد و بسیاری از بازیکنان فعلی و سابق از این رفتار انتقاد کنند. یان کریستین دریسن بلافاصله به عنوان جانشین کان انتخاب شد تا کارش را در بایرن مونیخ شروع کند اما هنوز گزینه مناسبی برای پست مدیر ورزشی و جانشینی صالح حمیدزیچ انتخاب نشده است.

کیکر مدعی شده که اولی هوینس و کارل هاینس رومنیگه اعتماد بسیار زیادی به توخل دارند و این موضوع را به سایر مدیران بایرن هم انتقال داده‌اند. آنها معتقد هستند که این مربی آلمانی می‌تواند بایرن مونیخ را به موفقیت و بازی با سلطه بالا در زمین که این تیم در یک دهه گذشته به آن عادت داشته برساند. 

این باور همچینن در بایرن وجود دارد که توخل تاثیر بزرگی روی حفظ اتحاد تیم در فصل آینده خواهد داشت. در واقع او مدیریت تیم را به درستی در دست دارد و این توانایی را به خوبی از زمان حضورش در فوتبال انگلیس یاد گرفته است. همین شرایط باعث شده که بایرن عجله زیادی برای انتخاب مدیر ورزشی نداشته باشد و توخل بخش زیادی از مسئولیت‌ها را بر دوش بگیرد تا به نوعی به همه کاره این تیم در تابستان پیش‌رو تبدیل شود.

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *