بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

حمله جدید تباس به لاپورتا: او باید اخراج شود

خاویر تباس : لاپورتا صلاحیت حضور در هیئت مدیره فدراسیون فوتبال را ندارد

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲ | ۱۹:۰۴
خاویر تباس

خاویر تباس رئیس لالیگا، از لوییس روبیالس، رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا، خواست تا خوان لاپورتا را از هیئت مدیره فدراسیون برکنار کند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

خاویر تباس رئیس لالیگا، از لوییس روبیالس، رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا، خواست تا خوان لاپورتا را از هیئت مدیره فدراسیون برکنار کند.

به گزارش پارس فوتبال، بارسلونا به پرداخت 7.3 میلیون یورو به انریکز نگریرا، نایب رئیس سابق کمیته داوران اسپانیا، بین سال‌های 2001 تا 2018 متهم است و دادستانی علیه این باشگاه رسما شکایت کرده است. این پرونده هر روز نیز ابعاد تازه‌تری پیدا می‌کند. این پرونده از سوی دادگاه شماره یک بارسلونا در اختیار کمیته ضد فساد قرار داده شده است. خوان لاپورتا، رئیس بارسا، اخیرا در واکنش به این اتهامات گفت که کمپینی در اسپانیا علیه بارسا به راه افتاده و همه درگیر آن هستند. او بارسا را بی‌گناه عنوان کرد که در این قضیه تک افتاده است.

خاویر تباس که در یکی از مصاحبه‌هایش گفته بود بارسا فوتبال اسپانیا را بی‌آبرو کرده است، یک بار دیگر به لاپورتا حمله کرد و گفت:

من در این مورد هنوز با لاپورتا حرف نزده‌ام و حرف هم نخواهم زد چون او خودش باید در مورد اتهامات پاسخ بدهد و حرف زدن من با او دلیلی ندارد. دشوار بتوان توضیح داد که چرا بارسلونا این مبلغ بالا را به نگریرا پرداخت کرده است.

تباس ادامه داد:

این مبلغ پرداخت شده و قطعا جرمی اتفاق افتاده است. واضح است که پرداخت این پول برای این بوده که بارسلونا به منافعی در داوری برسد. هنوز مدرکی در مورد اینکه بارسلونا داوران را خریده باشد پیدا نشده و من هم معتقدم بارسلونا از پرداخت این پول‌ها چنین هدفی نداشته ولی برای ما بارسلونا با یک تیم کوچک لالیگا تفاوتی ندارد و باید همه چیز روشن شود. از نظر من لاپورتا صلاحیت حضور در هیئت مدیره فدراسیون فوتبال را ندارد و جای روبیالس باشم، او را اخراج می‌کنم؛ هرچند بعید می‌دانم او چنین کاری را انجام دهد.

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *