بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

فوری ؛ اکیپ تایید کرد: سردار آزمون در آستانه انتقال به مارسی

انتقال احتمالی سردار آزمون از بایر لورکوزن به المپیک مارسی با 10 میلیون یورو

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۰:۱۱
سردار آزمون

باشگاه المپیک مارسی مذاکرات خود را با تیم آلمانی بایرلورکوزن برای جذب سردار آزمون 28 ساله، مهاجم ملی پوش ایرانی آغاز کرده است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

سردار آزمون به شکل کاملا غیر منتظره ای در آستانه انتقال به مارسی قرار گرفته است.

به گزارش پارس فوتبال، طبق گزارش فابریزیو رومانو، باشگاه المپیک مارسی مذاکرات خود را با تیم آلمانی بایرلورکوزن برای جذب سردار آزمون 28 ساله، مهاجم ملی پوش ایرانی آغاز کرده است. پس از جدایی لوئیستریکرز سوارز (25) و انتقال او به آلمریا و بامبا دینگ (22) به لوریان، المپیک مارسی به یک مهاجم نیاز دارد.

مارسی در حال رقابت برای جذب ترم موفی از لوریان با یک قرارداد دائم بود، اما مهاجم نیجریه ای با قراردادی 30 میلیون یورویی به نیس خواهد پیوست. گزارش‌ها حاکی از آن است که مارسی در حال مذاکره بر سر جذب ویتینیا، بازیکن جوان پرتغالی هم بود، اما براگا از قیمت درخواستی 30 میلیون یورویی خود کوتاه نیامد. به نظر می رسد پابلو لونگوریا رئیس مارسی و خاویر ریبالتا مدیر ورزشی گزینه ارزان تری به نام سردار آزمون پیدا کرده اند.

به گفته لوئیک تانزی، خبرنگار اکیپ، آزمون قبلا برای پیوستن به این باشگاه چراغ سبز نشان داده است. مذاکرات با تیم نهم بوندسلیگا بر سر قراردادی که مبلغ انتقال آن به زیر 10 میلیون یورو می‌رسد، ادامه دارد. آزمون یک سال پیش از تیم روسی زنیت سن پترزبورگ به لورکوزن پیوست. در این فصل، ملی پوش ایرانی با 68 بازی ملی نتوانست با تیم تحت هدایت ژابی آلونسو به گل برسد. طبق گزارش‌ها، آزمون سال گذشته به رقیب سرسخت مارسی یعنی لیون نزدیک بود.

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *