بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

تمجید AFC از اللهیار: عملکرد او را امسال تماشا کنید!

کنفدراسیون فوتبال آسیا: اللهیار صیادمنش منتظر است تا در سال 2023 دستاوردهای بیشتری داشته باشد

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۱ دی ۱۴۰۱ | ۱۷:۵۳

با شروع سال 2023، فوتبال آسیا در آستانه رویدادهای زیادی است که در طی آن بازیکنان جوان زیادی با آینده درخشان ظاهر خواهند شد. یکی از آن ها اللهیار صیادمنش است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

با شروع سال 2023، فوتبال آسیا در آستانه رویدادهای زیادی است که در طی آن بازیکنان جوان زیادی با آینده درخشان ظاهر خواهند شد. یکی از آن ها اللهیار صیادمنش است.

به گزارش پارس فوتبال، وب سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به مناسبت شروع سال 2023 میلادی به معرفی یازده بازیکنی پرداخته که به دنبال درخشش در سال های آتی هستند و به عنوان ستاره های آینده این قاره به پیشرفت حرفه ای خود ادامه می دهند.

این وب سایت همچنین با معرفی اجمالی این بازیکنان، از مخاطبین خود خواسته تا در رای‌گیری شرکت کرده و نظر خودشان در مورد درخشان‌ترین بازیکن سال 2023 از این جمع را ثبت کنند.

نکته جالب این لیست، حضور اللهیار صیادمنش، ستاره ایرانی شاغل در چمپیونشیپ انگلستان است که سایت AFC به تمجید از او پرداخته است. سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره این بازیکن نوشته است:

اللهیار صیادمنش، ستاره ایرانی، شاید ثابت‌شده‌ترین بازیکن این لیست باشد، اما وینگر 21 ساله همچنان منتظر است تا در سال 2023 دستاوردهای بیشتری داشته باشد، چرا که شانس حضور با تیم ملی ایران در جام جهانی 2022 قطر را بر اثر مصدومیت از دست داد.

وب سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا همچنین، نوید رقابت اللهیار با طارمی و آزمون برای قرار گرفتن در ترکیب ثابت ایران را داده و نوشته است:

حالا پس از ریکاوری از مصدومیت، این بازیکن مشتاق است تا بازی های بیشتری را در باشگاهش انجام دهد تا به آرزوی خود یعنی رقابت با مهدی طارمی و سردار آزمون برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی تیم ملی ایران در جام ملت‌های آسیا برسد.

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *