بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

ابهام در تیم امید ایران ادامه دارد

تیم امید ایران پس از قطع همکاری مهدوی کیا همچنان سرمربی ندارد

نویسنده : ParsFootball.Com پارس فوتبال
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۸ دی ۱۴۰۱ | ۹:۰۰
تیم امید ایران هنوز هم سرمربی ندارد

پس از قطع همکاری مهدی مهدوی‌کیا با تیم امید ایران، هنوز هیچ تحرکی برای انتخاب سرمربی این تیم از سوی مدیران فدراسیون فوتبال رخ نداده است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

پس از قطع همکاری مهدی مهدوی‌کیا با تیم امید ایران، هنوز هیچ تحرکی برای انتخاب سرمربی این تیم از سوی مدیران فدراسیون فوتبال رخ نداده است.

قبل از شروع جام جهانی، شایعاتی در خصوص انتخاب سرمربی تیم امید وجود داشت اما در نهایت تنها حکم صادر شده در این حوزه برای مهران فرقانی بود که به عنوان سرپرست تیم از سوی مهدی تاج انتخاب شد. در نهایت نیز تصمیم‌گیری در خصوص سرمربیگری به بعد از پایان جام جهانی انتقال یافت.

بعد از جام جهانی نیز، اولین خبر در خصوص تیم امید از زبان دبیرکل کمیته ملی المپیک بیرون آمد. جایی که مناف هاشمی، از انتخاب حبیب کاشانی به عنوان مدیر تیم امید خبر داد. اما باز هم خبری از انتخاب سرمربی نبود.

در حالی که پیش بینی می‌شد در اولین جلسه رسمی هیئت رئیسه بعد از جام جهانی در خصوص انتخاب سرمربی برای تیم امید بحث و تبادل نظر شود اما، این مرتبه هم در دستور جلسه موردی مبنی بر بررسی وضعیت تیم المپیک ایران دیده نشد.

مسئولان فدراسیون فوتبال به دنبال این هستند گزینه‌های خود را به کمیته ملی المپیک اعلام کنند و سپس بعد از مشورت نهایی با آن سازمان، سرمربی تیم امید را مشخص کنند.

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *