بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

کنایه سنگین پیشکسوت فوتبال ایران به کارلوس کی روش

غلامرضا فتح‌ آبادی : در حال حاضر زمان آن است که کارلوس کی‌ روش بابت عملکردش پاسخگو باشد

نویسنده : پارس فوتبال ParsFootball.Com
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ | ۱۵:۰۰
غلامرضا فتح‌ آبادی پیشکسوت فوتبال ایران درباره تیم ملی صحبت کرد

غلامرضا فتح‌ آبادی پیشکسوت فوتبال ایران گفت : در حال حاضر زمان آن است که کارلوس کی‌ روش بابت عملکردش پاسخگو باشد و درست است که او فرصت دو سه ماهه برای آماده‌ سازی تیم داشت.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

غلامرضا فتح‌ آبادی پیشکسوت فوتبال ایران درباره عملکرد تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی 2022 قطر اظهار داشت:

ما در بازی آخر در شرایطی با ارائه یک بازی خیلی ضعیف به آمریکا باختیم که فقط نیاز به یک گل داشتیم. همه از اهمیت بازی با آمریکا مطلع بودند و می‌توانستیم با یک تساوی برای اولین بار صعودمان را قطعی کنیم، اما شاگردان کی‌روش به لحاظ روحی اصلاً آماده نبودند و با یک گل مغلوب آمریکایی‌ها شدیم.

«ترس عامل اصلی حذف ما از مرحله گروهی جام جهانی بود.»، پیشکسوت فوتبال کشورمان با بیان این جمله تصریح کرد:

احتیاط بیش از حد کار دست کی‌روش و تیم ملی داد. ما در دو مسابقه‌ای که برای‌مان خیلی اهمیت داشت نتوانستیم به پیروزی برسیم. در بازی با انگلیس علاوه بر اینکه ترکیب اشتباهی به زمین فرستادیم، یک بازی ضعیف و پراشتباه را به نمایش گذاشتیم و در نیمه دوم هم نتوانستیم گل‌های زیادی را که دریافت کرده بودیم، جبران کنیم.

فتح آبادی در ادامه افزود:

اتفاقات متعددی باعث شد که تیم ملی نتواند در قطر موفق باشد. ملی‌پوشان ما به لحاظ روحی و روانی در سطح خوبی قرار نداشتند. ما یک بازی نسبتاً خوب مقابل تیم ناآماده ولز انجام دادیم، وگرنه در دو بازی دیگر عملکرد خوبی نداشتیم. در بازی برابر آمریکا هم ابتکار عمل را در اختیار حریف گذاشتیم و احتیاط ما باعث شد که آمریکا جلو بیاید و شد آنچه که نباید می‌شد.

پیشکسوت فوتبال کشورمان همچنین خاطر نشان کرد:

در حال حاضر زمان آن است که کارلوس کی‌ روش بابت عملکردش پاسخگو باشد. درست است که او فرصت دو سه ماهه برای آماده‌سازی تیم داشت، اما او از بازیکنانش و شرایط تیم ملی شناخت کافی داشت و باید پاسخ دهد که چرا نتوانست بعد از سه دوره حضور در جام جهانی همراه تیم ملی ایران، به مرحله حذفی صعود کند.

وی با اشاره به حضور چندین ساله کی‌روش در فوتبال ایران گفت:

پس از این همه سال کارنامه کی‌روش منفی است و صد درصد باید بگوییم که موفق نبوده. کی‌روش در این سال‌ها خدماتی داشته است، ولی نه در آسیا مقامی کسب کرده و نه توانستیم با او به مرحله حذفی صعود کنیم و باید به دوره حضور او در تیم ملی پایان دهیم. قطعاً فوتبال ما با کی‌روش به جایی نخواهد رسید. تیم ملی هم در کادر فنی و هم در بین بازیکنان نیاز به خون تازه دارد و باید با حضور نفرات جدید و باانگیزه برای یک سال آینده و جام ملت‌های آسیا برنامه‌ریزی کنیم.


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *